Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Hétf. Szept. 24, 2018 9:59
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
EHF Kupa 2009/10
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Fülöp Cs.

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 24, 2009 3:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem a külön repülő drága mulatság lenne, azt nem lehetne megúszni fejenként 20 - 30.000 Ft-ból. Az igazsághoz tartozik, hogy mi még nem vizsgáltuk ezt a lehetőséget. Elképzelhetőnek tartom azonban, hogy mi is kérünk egy árajánlatot egy különgépre, és meghirdetjük a szurkolók között a részvételt.
A csapat több mint valószínű, hogy repülővel fog utazni, erre két jó lehetőség is kínálkozik, vagy Bécsből (Austrian Airlines) közvetlenül, vagy a Budapest - Frankfurt (Lufthansa) útvonalon érhető el Minszk. A jelen állás szerint fejenként 100.000 Ft körüli összeg az oda-vissza repülőjegy ára a két társaságnál.

F.Cs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 23, 2009 5:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy 40-50 fős tömött busszal kell menni! Very Happy
david

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 23, 2009 5:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bozó írta:
david írta:
Szerintem a busz simán jó, kell az a kis szenvedés feeling tizen órákon át... De ha most sem megyünk el 2 busszal akkor ez a tábor soha, sehova nem is fog, úgyhogy szájkaratésok hajrá!!!!

2 busz??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Vagy 2 repülő!!! Rolling Eyes Cool
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 7:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

david írta:
Szerintem a busz simán jó, kell az a kis szenvedés feeling tizen órákon át... De ha most sem megyünk el 2 busszal akkor ez a tábor soha, sehova nem is fog, úgyhogy szájkaratésok hajrá!!!!

2 busz??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
david

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 6:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
JackD.

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 2:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viola írta:
Bozó írta:
Viola!
Megpróbálsz utánajárni a repcsinek?
Ráadásul ez az 1.300 km nem is olyan durva. Csak példának: Hamburg ca. 1350 km.

Igen, megtörtént. Kértem árajánlatot tőlük. Amúgy szerintem ugyanazt a céget néztem ki, mint Jack D. Smile Amúgy Hamburg is hatalmas lett volna, van közvetlen vonat oda Pestről. 14 óra. Smile

akkor en nem hivom fel oket.ne vegyek a dolgot zaklatasnak. Cool
Vissza az elejére
Bcssupporter

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minszki traktorgyár (MTZ) Surprised Cool

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/93/Belarus-Minsk-Minsk_Tractor_Works-1.jpg
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

everton írta:
en azt mondom menjunk bringaval.

Kb egy hét alatt meglenne, napi 200 km simán megvan, főleg ha hátszél fúj Very Happy
everton

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

en azt mondom menjunk bringaval.
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bozó írta:
Viola!
Ráadásul ez az 1.300 km nem is olyan durva. Csak példának: Hamburg ca. 1350 km.

Igen, megtörtént. Kértem árajánlatot tőlük. Amúgy szerintem ugyanazt a céget néztem ki, mint Jack D. Smile Amúgy Hamburg is hatalmas lett volna, van közvetlen vonat oda Pestről. 14 óra. Smile
Vissza az elejére
t2jani

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 9:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rettenthetetlen írta:
Lehet a csapat repülővel megy. Be lehetne társulni hozzájuk. Ez bevált dolog szokott lenni más csapatoknál is.

Szegény csapat Laughing
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 8:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet a csapat repülővel megy. Be lehetne társulni hozzájuk. Ez bevált dolog szokott lenni más csapatoknál is.
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 6:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugyan már, majd a vénebbek előkapják az orosz könyvet.
Szivódnyá nyikto nyi á szusztvujet Smile
tsapolo

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 2:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még egy dolog eszembe jutott. Ha busszal megyünk,akkor jó lenne egy orosz tolmács vagy egy olyan ember aki ismeri a ciril betűket. Nem lenne jó eltévedni. Laughing
Vissza az elejére
tsapolo

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 1:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Elnézegettem a leendő ellenfél játékosait,és azt kell mondjam nem lehet ez rossz csapat. Elég sokan vannak 180 centi felett,és elég sok fiatal is van a csapatban. Ennek ellenére nem féltem a lányokat,és kettős győzelmet várok.. Very Happy
Vissza az elejére
JackD.

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 9:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

talatam egy repulos ceget,csak nekik nincs ekkora gepuk,de azt irjak,hogy barmekkora gept megtudnak szerezni.ha gondoljatok holnap felhivhatom oket egy arajanlatert.
Vissza az elejére
JackD.

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 9:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

remelem valami normalis busz lesz,es nem kell majd valami rossz tsz ikarussal odaig zotykolodni.. Cool
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 8:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viola!
Mi egyébként már két frontról támadjuk a buszszervezést. Egyik az Albánia-Magyarország meccsre menő szegedi, másikat geszti barátunk szervezi. Persze csak az egyik lesz (várhatóan nem fogunk 2 buszt megtölteni). Full ház esetén 20.000 ft/fő körül lenne. Azt hiszem ez elég korrekt ahhoz képest, hogy manapság volt hogy Debrecenbe mentünk 6.000-ért/fő...
De ha kijön a repcsi nem sokkal drágábban, akkor meg kell fontolni!
A vízum valóban 10€, megkérdeztük utazási irodában. Szóval kaja, pia, meccsbelépő stb-vel számolva kihozható 40.000 körül, ami szerintem korrekt. Ha kaptunk volna egy portugál, ciprusi vagy izraeli csapatot, akkor ezt az összeget nyugodtan szorozhattuk volna 2-vel, 3-mal. Ráadásul ez az 1.300 km nem is olyan durva. Csak példának: Hamburg ca. 1350 km.

MINDENKI MINSZKBE!!!!!!!
Vissza az elejére
Brad

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 7:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

old school írta:
4 nap fürdés nélkül Laughing
Jó az a buszos túra ! Very Happy
JackD.

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 7:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a repulos verzio hasznalhato otlet,utana kell jarni.a busz ut tenyleg hosszu,de ha nincs mas,valani kell a megprobaltatasokat.
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 7:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

4 nap fürdés nélkül Laughing
Malapeti

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 7:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon várom már..... Very Happy
Vissza az elejére
pusztaman

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 7:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiena írta:
Szerény orosz tudásom szerint a beloruszok a helyi műszaki egyetem csapata. Cool

A honlapjukon van angol verzió is. Én is azt olvastam ki belőle, hogy valami egyetemi csapat. A BNTU annak a rövidítése.
hiena

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 7:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerény orosz tudásom szerint a beloruszok a helyi műszaki egyetem csapata. Cool
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 6:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vámi írta:
F.Cs. a múltkori cseten, valami milliókról beszélt egy repcsis út kapcsán, nem tudom igaz-e. Az biztos, hogy Pestről nem megy közvetlen gép Minszkbe.

Charter. Vagyis rendelt gép. Az utazási irodák szokták igénybevenni ezt a nyári időszakban. És nem egy komoly,sugárhajtásúra gondolok, hanem egy kis kétmotorosra. Még ha 1 millió is mondjuk, az 50 főre elosztva: 20000 Ft oda-vissza, ennél busz se olcsóbb. Még a 2 millió is elmegy visítva.
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 6:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

F.Cs. a múltkori cseten, valami milliókról beszélt egy repcsis út kapcsán, nem tudom igaz-e. Az biztos, hogy Pestről nem megy közvetlen gép Minszkbe.
Viola

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 6:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kövezzenek meg, de gondolkodtam egy repülős túrán. Ugyanis: szlotákián és Lengyelországon keresztül kell menni, főleg a lengyel utak borzalmasak. Időben sok, és azért a busz se olcsó. Nos, Csabáról asszem 60-80 fős gépek még felszállhatnak. Egy kb. 50 fős kétrotoros, charter Békéscsaba-Minsz között lehet, nem is lenne sokkal drágább, mint egy buszos túra. És oda azért többen jelentkeznének, mint egy 30 órás buszos zötykölődésre...

Most olvastam egy cikket, a Ryanair átlagosan 50 Euróért repít Európa városai között. Tehát: kb. 14000 Ft. Nos, ha nem egy sugárhajtásúval mennénk, a csabai reptér díjai nyilván tök olcsóak, ahogy a minszkié is. Helyből van, kényelmes, gyors, nem is drága. Ha sikerrülne olyan 20-30000 között tartani az utazási költségeket, vagy alatta, akkor nem lenne akármi.

Persze segítséget kéne kérni a klubtól is, legalább a gép szerzésében, a többi a mi dolgunk lenne. Vélemények?
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 6:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Először a vízumot kell megoldani, az nem lesz egyszerű Evil or Very Mad
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 6:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kurva életbe, mikor indulunk már? Smile
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 5:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Többi országba simán átlehet vinni? Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
9 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.