Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Vas. Júl. 22, 2018 9:27
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
EHF Kupa 2009/10
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 01, 2009 5:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen Csütörtök estét beszéltünk Krisztiánnal! Cool
david

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 01, 2009 4:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szombaton lesz a meccs , de szerintem nekünk csütörtök este el kéne már indulnunk ismerve a brancsot! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mbela

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 01, 2009 1:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az akkor mit jelent indulás szempontjából? okt. 2-án reggel ? vagy ráér délkörül ?
Vissza az elejére
Brad

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 01, 2009 8:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A klub szurkolói már készülnek az EHF Kupa mérkőzésekre, és számukra biztos jó hír, hogy a pontos meccs időpont tudatában lehet tervezni az utazást. Fülöp Csaba gazdasági igazgató arról tájékoztatta a Hír6-ot, hogy a minszki csapat otthonában október 3-án 18 órától lép pályára a Békéscsabai Előre NKSE. A visszavágót október 10-én, 18 órától rendezik Békéscsabán, a városi sportcsarnokban.
Vissza az elejére
mbela

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 31, 2009 7:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én már rég csináltattam és akkor még olyan 5-6000 körül volt.( De még jó meg néztem. Smile )
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 31, 2009 7:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is talán 10 ezer volt a 10 éves ha jól emlékszek!
Bozó

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 31, 2009 6:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:
Nagyon megemelték az útleveleket tavaly még jóval olcsóbb volt! Pontosan nemtom mennyi volt de nem volt 10 fölött a 10 éves az biztos!

Én egy hónapja csináltattam, akkor 10.000 volt a 10 éves és akkor még ujjlenyomatot sem vettek. Rá pár napra emeltek árat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 30, 2009 8:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon megemelték az útleveleket tavaly még jóval olcsóbb volt! Pontosan nemtom mennyi volt de nem volt 10 fölött a 10 éves az biztos!
Brad

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 30, 2009 7:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Brad írta:
Útlevél 5 évre 7500Ft ha gyorsítottal akarjátok csináltatni akkor úgy számoljatok,hogy 2 hét alatt megvan az útleveled de dupla annyit kell fizetni érte 15000Ft.

10 évre szóló útlevél esetén 14 ezer forint (gyorsítottnál ennek a kétszeresét kell fizetni)
Vissza az elejére
Brad

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 30, 2009 6:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Útlevél 5 évre 7500Ft ha gyorsítottal akarjátok csináltatni akkor úgy számoljatok,hogy 2 hét alatt megvan az útleveled de dupla annyit kell fizetni érte 15000Ft.
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 30, 2009 4:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként annyi a lényeg, hogy aki eldöntötte hogy akar jönni, augusztus végére szerezzen magának érvényes útlevelet.
A vízumot együtt intézzük majd, szerintem szept. legelején.

Amúgy Bozó kollégával gyűjtjük a buszos ajánlatokat, mihelyst meglesz a legjobb felírja valamelyikőnk.
old school

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 30, 2009 4:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emlékszem, még úgy könyörögtél a határőrnek, hogy pecsételjen az útleveledbe Smile
Az egyik versenyző meg azzal kérte a a gyors eljárást, hogy testvére síbalesetet szendvedett Ausztriában Laughing

gigg(p)s írta:
Normál helyzetben,( értsd : nincs egyszerre nagy igénylési szám) kb.:10 nap alatt megküldik a passzportot. Egyébként rém egyszerű az ügyintézése: Szabadság tér,sorszám, fénykép nem kell, szépen meg kell fésülködni, (már akinek szüksége van rá),türelem.Nem okoskodni akartam, csak segíteni akinek esetleg nem volt dolga még ott. Nem ezzel van a gond szerintem, hanem a vízummal. A Lukasenko-rezsim nagyon megnézi hogy kiket akar beengedni sajátos poszt szovjet demokráciájukba, ezért érdemes minél hamarabb beadni az útleveleket.
Egy kis anekdota ilyen útleveles turnéval: '98-ban a bécsi válogatott meccs előtt tömegesen lepték el a lejárt útlevelű szurkesz társak az okmányirodát (1 hét volt a mérkőzésig), a többség külföldi szakmai konferenciára igyekezett(a nevek nem fontosak, mert ez is már röhejes, hát még az arcok), volt aki temetésre igyekezett, én hagyatéki tárgyalásra, egy nem létező keresztszülő elhalálozása ürügyén, és lobogtattam egy igen jól sikerült és megható svájci faxot.Aztán mindenki ott volt a buszon. A határon meg leszarták az útleveleket.....

Bozó

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 30, 2009 3:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vízumigénylésben segíteni fog F. Cs. Legalábbis megígérte, hogy amikor a csapatnak intézik, akkor beadják a miénket is, de pont ezért kéne hogy ne tököljön senki az útlevél-igényléssel mert nem mondhatjuk majd kb 1 hónap múlva nekik, hogy ugyan várjanak már mert még nincs meg mindenki útlevele.
Szóval akinek nem lesz meg időben, az intézheti saját magának!!!!!
Vissza az elejére
gigg(p)s

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 30, 2009 8:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Normál helyzetben,( értsd : nincs egyszerre nagy igénylési szám) kb.:10 nap alatt megküldik a passzportot. Egyébként rém egyszerű az ügyintézése: Szabadság tér,sorszám, fénykép nem kell, szépen meg kell fésülködni, (már akinek szüksége van rá),türelem.Nem okoskodni akartam, csak segíteni akinek esetleg nem volt dolga még ott. Nem ezzel van a gond szerintem, hanem a vízummal. A Lukasenko-rezsim nagyon megnézi hogy kiket akar beengedni sajátos poszt szovjet demokráciájukba, ezért érdemes minél hamarabb beadni az útleveleket.
Egy kis anekdota ilyen útleveles turnéval: '98-ban a bécsi válogatott meccs előtt tömegesen lepték el a lejárt útlevelű szurkesz társak az okmányirodát (1 hét volt a mérkőzésig), a többség külföldi szakmai konferenciára igyekezett(a nevek nem fontosak, mert ez is már röhejes, hát még az arcok), volt aki temetésre igyekezett, én hagyatéki tárgyalásra, egy nem létező keresztszülő elhalálozása ürügyén, és lobogtattam egy igen jól sikerült és megható svájci faxot.Aztán mindenki ott volt a buszon. A határon meg leszarták az útleveleket.....
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 30, 2009 6:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

JackD. írta:
Bozó írta:
Szeretném felhívni mindenki figyelmét arra, hogy már csak két hónap van a túráig, így akinek nincs útlevele az legkésőbb jövőhéten intézze az okmány igénylését, mert nagyjából 2-3 hét amire kézhez kapja és onnantól kezdve újabb 2-3 hét a vízumigénylés.
Szóval rohamozzátok meg az okmányirodát, mert "aki lemarad, az kimarad"!

a vizum igenyles hogy lesz?? meg lehet ugy oldani,hogy en ott se vagyok?? mikor lenne az indulas??van mar valami info,hogy melyik nap jatszunk?

A vízumigénylést együtt intézzük, szóval megoldható nélküled is, csak az útleveled kell majd. A nap még nincs meg.
Vissza az elejére
JackD.

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 30, 2009 3:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bozó írta:
Szeretném felhívni mindenki figyelmét arra, hogy már csak két hónap van a túráig, így akinek nincs útlevele az legkésőbb jövőhéten intézze az okmány igénylését, mert nagyjából 2-3 hét amire kézhez kapja és onnantól kezdve újabb 2-3 hét a vízumigénylés.

a vizum igenyles hogy lesz?? meg lehet ugy oldani,hogy en ott se vagyok?? mikor lenne az indulas??van mar valami info,hogy melyik nap jatszunk?
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 29, 2009 4:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
david

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 26, 2009 2:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bozó írta:
old school írta:
Hali!
Van buszos ajánlat, 48 fős, telt ház esetén 20-ból megússzuk. Majd egy ezrest kaucióba kell letenni, ha nem lesz semmi gáz, visszakapjuk a lóvét. Wc, dvd lejátszó van.
Ha megfelel, akkor szeptember elejéig be kéne fizetni 10ezret előlegnek.

Szerdán még nem arról volt szó hogy 600.000-ből kijön??? Azért kérdem mert az általad most leírt ajánlatnál van jobb is máshonnan!

Igen, azért arra figyeljünk, hogy ne döntsünk elhamarkodottan, ha van jobb, olcsóbb ajánlat akkor mindenképp az. Szerintem 6-700 rongy körül tuti kell lennie busznak ami elvisz minket és az teltház esetén jóval kevesebb mint 20 rongy.
Vissza az elejére
tsapolo

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 25, 2009 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Igaza van annak aki azt mondja,hogy ne siessük el a dolgot,de ha az említett buszt már ismerik a többiek,és valóban jó,akkor lehet nem kellene tovább keresgélni. Vagy esetleg egy listát írni,hogy esetleg van e szükség másik buszra.
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 25, 2009 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

old school írta:
Hali!
Van buszos ajánlat, 48 fős, telt ház esetén 20-ból megússzuk. Majd egy ezrest kaucióba kell letenni, ha nem lesz semmi gáz, visszakapjuk a lóvét. Wc, dvd lejátszó van.

Szerdán még nem arról volt szó hogy 600.000-ből kijön??? Azért kérdem mert az általad most leírt ajánlatnál van jobb is máshonnan!
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 25, 2009 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mbela írta:
Sziasztok!Nem szoktam írni fórumba csak olvasni,de ehez a témához szólnák annyit, hogy ez nekem nagyon tetszik. Tudom rég voltam már meccsen meg ilyenek,de egy ilyen életre szóló élményről nem szeretnék lemaradni. Főleg ha buszos lesz a túra. Smile Sok nap=sok sör Smile

Bélám!
Most találkoztam a salakmotoron Bacsó barátunkkal és azt beszéltük hogy jöttök Ti is. Szeretettel várunk Titeket, sőt ha netalán nem jöttök örök harag!!!
Vissza az elejére
Pavle

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 25, 2009 5:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:
Helyes! Nekem ez nagyon tetszik! Very Happy

Nekem is, de szerintem még ne kapkodjuk el a választást/döntést.
Vissza az elejére
mbela

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 25, 2009 5:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Nem szoktam írni fórumba csak olvasni,de ehez a témához szólnák annyit, hogy ez nekem nagyon tetszik. Tudom rég voltam már meccsen meg ilyenek,de egy ilyen életre szóló élményről nem szeretnék lemaradni. Főleg ha buszos lesz a túra. Smile Sok nap=sok sör Smile
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 25, 2009 3:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helyes! Nekem ez nagyon tetszik! Very Happy
old school

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 25, 2009 3:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 25, 2009 8:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pontosan! Laughing
tsapolo

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 25, 2009 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Ha jól sejtem Burger Laci nézett utánna ennek a lehetőségnek.
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 24, 2009 7:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fogalmam sincs! Az illetékes tudja aki üvegbe hozta cetlire felírva a részleteket!
Fülöp Cs.

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 24, 2009 6:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:
Egyik társunk utánanézet és 67500 ból jön ki fejenként a különgép! De én aszondom, hogy busszal kéne menni! Very Happy

Melyik cégtől kértétek ezt az ajánlatot?
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 24, 2009 3:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyik társunk utánanézet és 67500 ból jön ki fejenként a különgép! De én aszondom, hogy busszal kéne menni! Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
8 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.