Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Vas. Júl. 22, 2018 9:24
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
minden egyéb
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 100, 101, 102  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pmatyi írta:
Nem akarok kotekedni, de a DK-n meg azt irtad, hogy jobb lenne kiesni, mert akkor lehetne csapatot epiteni..... Smile

Akkor ne kötekedj. Very Happy
Ha figyelmesen olvastál akkor láttad, hogy azt is írtam, hogy mindkét megoldásnak megvan az el?nye és a hátránya.
Pityke

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pmatyi írta:
Magic Boy írta:
Pavle írta:
Hát remélem a játékosaink ezt nem olvasták Smile
Magicboy már megint nincs képben Smile lásd: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9028229?cmd=Article_showArticle&t=9028229

Tényleg nem voltam képben pár dologban, de ebb?l is látszik, hogy régen voltam már itt, perig innen szoktam tájékozódni.

Sajnos kiestünk, de remélem a visszalépések okán jöv?re is az NB2-ben indulunk, mert talán még soha se volt ilyen gyenge az BN2 Keleti, mint jöv?re lesz.

Nem akarok kotekedni, de a DK-n meg azt irtad, hogy jobb lenne kiesni, mert akkor lehetne csapatot epiteni..... Smile
NEEEEEEEEEEEEE!!!!....Mert elkezd?dik....A Gonosz visszatért Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pmatyi

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magic Boy írta:
Pavle írta:
Magicboy már megint nincs képben Smile lásd: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9028229?cmd=Article_showArticle&t=9028229

Tényleg nem voltam képben pár dologban, de ebb?l is látszik, hogy régen voltam már itt, perig innen szoktam tájékozódni.

Sajnos kiestünk, de remélem a visszalépések okán jöv?re is az NB2-ben indulunk, mert talán még soha se volt ilyen gyenge az BN2 Keleti, mint jöv?re lesz.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pavle írta:

Viola

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 08, 2007 6:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.nemzetisport.hu/Stream_player_index.php?stream_id=2114

Váczi Zoli nyilatkozik az NS-nek, jól odamondott az MLSZ-nek, és b?ven van szó rólunk is.
Vissza az elejére
Bcssupporter

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 08, 2007 5:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó volt a mai foci! Mad Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 06, 2007 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úr isten mennyi rendez?lesz! Very HappyD Rohamrend?rök nemlesznek?? Very HappyD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pavle

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 05, 2007 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:
Olvastátok a mai sportban, hogy a Jászapáti a visszalépésr?l dönt a napokban? Mivel ?k eddig arra bazíroztak, azért vették a meccseket, hogy eladják majd szépen a jogot, de az MLSZ (mikor máskor) az év végén hozott egy olyan szabályt, hogy ez tilos, így a megnövekedett költségekre hivatkozva tárgyalnak a "hogyantovábbról"...

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pmatyi

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 05, 2007 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pavle írta:
Vámi írta:
Idézet:
Bár vasárnap Cseke gólja se volt semmi, tipikusan az ilyeneket szoktak nyomatni a szilveszteri bakiparádéban Laughing

Azért én sajnáltam szerencsétlen kapust Very Happy

Így járt Smile Reméljük a két jászi csapat csinál két hasonlót és 1-1 Very Happy Persze ehhez nekünk nyerni kéne Baktán és csoda lenni a két rivális x-e. Ha ez sikerülne a hétvégén, akkor lehetne arról beszélni, hogy bent is maradhatunk. Remélem szombaton hamar végzek a szóbelivel...

ezzel a számolgatással az a baj, hogy ha le is x-elne a két jász én sajnos úgy érzem, hogy elmegyünk Baktára és visszatér a lélektelen játék és kikapunk. ne lgyen igazam
Vissza az elejére
Pavle

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 05, 2007 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vámi írta:
Idézet:
Bár vasárnap Cseke gólja se volt semmi, tipikusan az ilyeneket szoktak nyomatni a szilveszteri bakiparádéban Laughing

Így járt Smile Reméljük a két jászi csapat csinál két hasonlót és 1-1 Very Happy Persze ehhez nekünk nyerni kéne Baktán és csoda lenni a két rivális x-e. Ha ez sikerülne a hétvégén, akkor lehetne arról beszélni, hogy bent is maradhatunk. Remélem szombaton hamar végzek a szóbelivel...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vámi

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 05, 2007 7:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 05, 2007 7:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az a siófoki találat nagyon emlékezetes marad...
Bár vasárnap Cseke gólja se volt semmi, tipikusan ilyeneket szoktak nyomatni a szilveszteri bakiparádéban Laughing

A hozzászólást old school összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Jún. 05, 2007 8:58-kor.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 04, 2007 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viola írta:
Kenedi írta:

Ötödik osztályt emlegetett... Union Ried-es melegít?ben szokott mászkálni! Mesélte, hogy már öngólt is vágott, de senki sem haragudott érte... "Más mentalitás"! Very Happy

Jómultkorában találkoztunk vele a Bartókban. Röhögve kérdeztük, hogy emlékszik-e még a siófoki öngóljára? ? is mondta vigyorogva, hogy azóta minden El?rés ezzel basztatja, és hogy ideje lenne már elfelejteni. Ja, meg az aranyköpése: "Figyelj, csak az hibázik, aki dolgozik!"

Már sajnálom, hogy nincs meg a felvétel arról az öngólról, mert én még 20 év múlva is azon röhögnék.

Igen azt az ominózus mondatot nekünk is elejtette a Gólyában:)
De ? legalább sosem szaladt el, ha vki beszélni akart vele....
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 04, 2007 9:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:

Ötödik osztályt emlegetett... Union Ried-es melegít?ben szokott mászkálni! Mesélte, hogy már öngólt is vágott, de senki sem haragudott érte... "Más mentalitás"! Very Happy

Jómultkorában találkoztunk vele a Bartókban. Röhögve kérdeztük, hogy emlékszik-e még a siófoki öngóljára? ? is mondta vigyorogva, hogy azóta minden El?rés ezzel basztatja, és hogy ideje lenne már elfelejteni. Ja, meg az aranyköpése: "Figyelj, csak az hibázik, aki dolgozik!"

Már sajnálom, hogy nincs meg a felvétel arról az öngólról, mert én még 20 év múlva is azon röhögnék.
Vissza az elejére
pmatyi

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 04, 2007 7:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most láttam Bujáki Józsit egy zsir új Audival. Ilyen jól fizetnek az osztrák x-ed osztályban? Cool
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 01, 2007 1:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól írod, meg lesz még Örökség(csanádapácaiak?) ami ilyen Fejb?r meg Kárpátia számokat játszik állítólag.
Viola

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 01, 2007 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szombaton délután 2-t?l Trianoni megemlékezés lesz a Kossuth téren. Szintén szombat délutántól a Barnevál pályáján, Jaminában Trianoni emlékezés+koncertek. Ha jól tudom, jön a Szkítia, lesz íjászkodás, vetítés, el?adások. Belép?jegy 1000 forint. Lesz büfé is.
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 01, 2007 9:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hihetetlen milyen hozzászólások vannak! Olyan jókat röhögök! Very HappyD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Viola

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 31, 2007 8:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://beol.hu/index.php?apps=cikk&cikk=80319
http://beol.hu/index.php?apps=cikk&cikk=80224
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 31, 2007 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az igen! Very Happy
Vissza az elejére
WadM

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 24, 2007 9:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hét mottója:

"Legyen bekötve a biztonsági öved, mert különben megb@sz a rend?r."

A hét csajozós dumája:

"Hazakísérlek, mert sok errefelé a rend?r."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
old school

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 24, 2007 6:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Udv Brusszelbol. Vedelem a jobbnal jobb soroket es hereskedek ezerrel.
B. mellett par km-re egy kisvarosban dekkolok, egy igazi idilli kertvarosban, ahol minden garazs elott min. ket auto all, ketnaponta nyirjak a fuvet es a het legnagyobb botranya amikor a szomszed kutyaja hangosan ugat stb.
Gyerekek, tudjatok milyen kerites van a hazak tobbsegeben? (Mar ahol van kerites) Pont olyan, mint a Korhaz utca 6. szam alatt! Belga szabvany! Beszaras!Sajna nem hoztam fenykepezot, meg kellett volna orokiteni.
Ezek utan nyugodtan terek haza, Bekescsaba egy igazi europai varos Laughing
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 24, 2007 2:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mehet! Még mindig fáj a lábam meg az újjam! Fasz kivanmár!
Vissza az elejére
Pityke

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 24, 2007 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Holnap foci, fél ött?l?

Mehet!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 24, 2007 9:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap foci, fél ött?l?
Vissza az elejére
BigBobWest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 3:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlök mindenkit! Próba hsz!
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 1:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az id?r?l: Az id?t mindenki magának állíthatja be itt egyénileg. A jobb fels? sarokban a profil gombra kell kattintani, majd a gmt +2-re kell állítani az id?zónát.
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Nah emberek itt a remekm?! Very Happy
http://www.gportal.hu/picview.php?prt=182004&gid=1229352&index=1[/url]

Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
WadM

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:

Jobbulást szeretnék kívánni, remélem nem súlyos a sérülés... A MÁV miatt olvastam csak bele az újságba, erre mit látok...

Kösz szépen. Felszakadt a szemöldököm meg a homlokom, összevarták 5 öltéssel.

Itt a mai BMH cikk. Nyilatkozik benne Rapatyi is.
http://www.bmhirlap.hu/index.php?apps=cikk&d=2007-05-23&r=9&c=601286
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 9:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah emberek itt a remekm?! Very Happy
http://www.gportal.hu/picview.php?prt=182004&gid=1229352&index=1[/url]
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 100, 101, 102  Következő
101 / 102 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.