Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Hétf. Szept. 24, 2018 10:35
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
minden egyéb
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 99, 100, 101, 102  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 2:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magic Boy írta:
Rettenthetetlen írta:
Na Magic!
Ezért írtam, hogy hülye vagy!
És annyira hülye vagy, hogy azt se érted miért irják, hogy hülye vagy!Very Happy

Lehet, hogy nem vagyok normális, de nem is akarok az lenni, mert az ami Magyarországon normális az messze áll attól.

Tudod a normális az egy abszolút kategória. Országtól független. És Nem az a normális amit Magyarországon mondanak, hanem ami nabszolúte normális. Na és ebb?l következik az, hogy Te abszolút nem vagy normális.
Hanem hülye vagy. veszélyesen hülye. Aki zagyvaságokat ír össze-vissza.
És ráadásul buta is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 1:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én voltam (Máshol járnak a gondolataim így nem figyeltem arra, hogy be vagyok-e lépve).
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 1:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:
Rengeteg játékos ment el innen csabáról már ifi korában és egyikb?l sem lett semmi... Holott voltak "leend? világválogatottak", "sokszoros magyar válogatottak", illetve mindent összehazudtak róluk, aztán egyik sem tudta beváltani a hozzá f?zött ígéreteket...

Az UFC a város pénzén is m?ködik, az El?re is! Én elhiszek sok mindent Szokolaiéknak, hogy régen ezeket a fiúkat ?k nevelték, nem városi pénzen és jár nekik a pénz stb. Jelenleg viszont az UFC-ben városi pénz is van! Sz. úrnak már a legelején jelezni kellett volna a város felé, hogy ?k úgy adják a játékosokat, hogy pénzt kérnek értük, de ha jól tudom ezt nem tették meg... Úgy lett volna a tiszta, ha el?re rögzítik a szerz?désben, hogy melyik életkorú játékosban mennyi pénzük van és mennyit kérnek majd érte...

Tehát addig amíg a város pénzzel szállt be a Sz.Focisuliba, addig jó volt, aztán amikor játékost venne onnan ki, akkor meg a várostól kér még pénzt... Sajnos a játékosokat 10-15 éves korukban igen könny? elhappolni mindenhonnan, a csábító klubnak elég meggy?zni a szül?ket egy kis pénzzel stb. Err?l azt hiszem nem tehetnek sem a Sz. Focisuliban, sem az El?rénél, senki sem akadályozhatja meg a szül?ket, hogy máshová vigyék a gyermeküket...

Valentényi Viktor pedig egy tehetséges futballista, aki szerintem nagyon sok örömet szerzett a csabai szurkolóknak a 90-es években, a mostani Valentényi sajnos nem ugyanaz... Pedig reménykedtünk, hogy vezéregyénisége lehet a formálódó csapatnak...

Azért van olyn akiért kár, hogy nem maradt itt (Pl Kovács Zoli).

Abban igazad van, hogy mivel a város pénze is (nem csak a városé) benne van az UFC-ben így irreális a kért ár, de az legalább annyira irraális, hogy ingyen adják ide ?ket, hiszen mégiscsak ?k nevelték ?ket éveken át amit kompenzálni kell.
Abban igazad van, hogy amikor as város átvette le kellett volna fektetni, hogy melyik életkorú játékosért mennyit kérnek, ha igényt tart rá a város és akkor nem lennének félreértések/haragszom rádok, mint most.

Az már a magyar jogrendszer hiányossága, hogy 10-15 éves játékosokért nem kell nevelési pénzt fizetni.
Külföldön nem viheti a szül? csak úgy egyik klubtol a másikhoz a gyereket csak azért, mert úgy tartja kedve, de err?l helyi szinten tényleg nem tehet senki.
Addig viszont ne csodálkozzunk, hogy itt atart a Magyar "Football" ahol amíg ilyenek el?fordulhatnak.

Valentényi utánpótlás válogatott volt és tényleg sok örömet okozott és nagy tehetségbek tartották anno, de amikor külföldre ment elveszett bel?le valami.
Vissza az elejére
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rettenthetetlen írta:
Na Magic!
És annyira hülye vagy, hogy azt se érted miért irják, hogy hülye vagy!Very Happy

Lehet, hogy nem vagyok normális, de nem is akarok az lenni, mert az ami Magyarországon normális az messze áll attól.
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:
Nem nem nem... Azokat a fiatalokat, akiket elvisznek még akkor csábítják el, amikor még az El?rének és az általad említett Fülöp Csabának nincs igazi rálátása, mert még az UFC keretein belül "képezik". Ergó még akkor nem is akarják felvinni a nagy csapathoz ?ket, hogy nevelési költséget kelljen fizetni... Fülöp Csabáéknak pedig igaza van abban, hogy nem fizetnek ilyen képesség? játékosokért...

A játékosokért fizetett pénzr?l... Tudtommal hivatalosan Valentényi Viktorért fizettünk (500.000 Ft), az elmúlt két évben a többieket a hivatalos közlések szerint ingyen szereztük meg... Újabb téves információ... A forrásaidra szólj rá, hülyeségeket beszélnek!

Ha kell a csapatnak a játékos (nem egy kéne, mert még ezek a szerinted másodrend? játékosok is jobbak, mint a legtöbben akik a nagycsapatnál a posztjukon játszanak.) akkoe fizessék ki értük a nevelési költséget.
Ez a világ rendje és sz így van rendjén.

500.000 Ft is sok egy Valentényi Viktorért amikor nála tehetségesebb fiatalok kallódnak el vagy mennek más csapathoz.
Pityke

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Találtam egy érdekes cikket az nb2.hu-n. Azért ez érdekes, hogy az Apáti, amíg el lehetett adni a bennmaradás jogát addig sorra nyerte a meccsket,most meg simán kikap a Jászberényt?l.....Az edz? tudhat valamit
A véd?k eladták a meccset?
A mai magyar labdarúgásban minden elképzelhet?, ám az, hogy egy edz? nagy nyilvánosság el?tt bundázással gyanúsítsa megsajátjátékosait, azért mindenképpen meglep?.

Meglehet?sen érdekes nyilatkozatot adott lapunknak a hét végi NB II-es bajnoki labdarúgó mérk?zést követ?en a Jászapáti vezet?edz?je, az egykori élvonalbeli futballistából edz?vé lett Szabó András:
— Az els? félid?ben úgy éreztem, mintha a védelem eladta volna a meccset.

Nem egy szokványos edz?i megnyilatkozás, még akkor sem, ha tudjuk, a Jászberény elleni kiesési rangadón elszenvedett vereségnek (3-1) köszönhet?n az NB II. Keleti csoportjának tavalyi bronzérmese visszacsúszott a 14. helyre, és sorsának alakulása már nem a saját kezében van.

— Érthetetlen a mester nyilatkozata. A meccs óta még nem találkoztunk, de gondolom az öltöz?ben magyarázatot ad mondataira — felelte lapunk érdekl?désére az együttes csapatkapitánya, Mosonyi Attila, akinek teljesítményét egyébként nem érheti kritika, hiszen "levette" a pályáról a gólkirályi cím várományosát, a húsz találatnál járó Németh Gyulát. — Azt nem mondom, hogy nem hibáztunk, de a csapat nevében visszautasítom a vádaskodását. Véleményem szerint egyébként sokkal inkább gyenge középpályás védekezésünk miatt vesztettük el a meccset. Arról már nem is beszélve, plusz pénz volt feldobva gy?zelmünk esetére. Annál nagyobb motíváció pedig szerintem nem is kell, hogy sikerünk esetén bebiztosíthattuk volna bentmaradásunkat berényi riválisunk rovására.

Természetesen megkerestük a klub vezet?it is, ?k miként értékelik a meccsen látottakat, s elképzelhet?nek tartják-e, hogy valóban szándékosan hibáztak játékosaik.
— Úgy érzem, a lefújás után indulatból nyilatkozott Szabó András — vélekedett az edz? mondatairól Tajti Gábor szakosztály-vezet?. — Nem hiszem, hogy szó szerint kellene venni mondandóját. A vereség okozta feszültség miatt rosszul fogalmazott, szerintem sokkal inkább az elkeseredettség beszélt bel?le. Aki látta a meccset tanúsíthatja, az els? húsz percben eldönthettük volna a három pont sorsát. Után a Jászberény azt játszotta, amit ilyenkor kell, Potemkin pedig tíz perc alatt megvert minket.

Kíváncsiak voltunk, néhányat aludva a fájó vereségre, Szabó András finomít-e valamit nyilatkozatán vagy változatlanul fenntartja mondandóját.
— Az alapján nyilatkoztam az Új Néplapnak, amit a meccsen láttam. Ilyen gólokat nem lehet kapni, csak két esetben: vagy megye kettes játékosaim vannak, vagy eladták a meccset — tartott ki véleménye mellett Szabó András. — Félre értés ne essék, semmi konkrétumot nem tudok, de öreg motoros vagyok a szakmában. Egyébként három berényi játékosra hívtam fel meccs el?tt a figyelmet, ezek közül az egyik Potemkin volt. Ehhez képest három gólt szerzett.

Az eredmény, bármennyire is fájó az apáti szurkolók számára, nem meglepetés. A JSE együttese ugyanis a tavaszi eredmények alapján eddig megszerzett 22 pontjával az ötödik a táblázaton, míg az általa szombaton legy?zött rivális a kies?, tizennegyedik helyen tanyázik.
Mi azért másként láttuk a meccset
A látottak alapján a Jászberény együttesének tagjai sokkal többet futottak, sokkal szervezettebben játszottak, mint a házigazdák. Bár az els? negyedórában valóban a Jászapáti játszott fölényben, végül örülhetett, hogy megúszta kétgólos vereséggel. A vendégek els?sorban a középpályán múlták felül riválisukat. Sokkal lendületesebbek voltak, a test-test elleni küzdelmeket rendre megnyerték, és soraikban játszott egy olyan labdarúgó, akinek minden megmozdulása életveszélyes volt. Potemkin Károly szerzett három szemet gyönyörködtet? gólt, kihagyott egy óriási ziccert, s rúgott egy meseszép kapufát. Ezek után nem is születhetett más eredmény, mint berényi Confused Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na Magic!
Vissza az elejére
samsung

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te hülye vagy Magic Boy.Nem szándákoztam ide írni amugy is csak véletlen kerültem ide de ez már fáj.Amugy hajrá lilák és remélem mebntmaradtok.Sok sikert nektek.
Vissza az elejére
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:
" ha látom, hogy hajtanak a játékosok " <-- ezt, hogy tudod lemérni, ha nem is jársz megnézni ?ket?
"de mi inkább kifizetünk milliókat kiöreged? játékosokért" <-- ki itt az a kiöreged? játékos, aki milliókat kap? Nyugodj meg egyik játékos sem kap milliókat, mindenkinek van civil állása a "labdarúgó karrier" mellett...

A "saját fiataljaink" miatt tartunk itt! Az ? borzalmas teljesítményük miatt sodródott ide a klub, a "saját fiataljainkból" az elmúlt 15 évben nem lett stabil nb1-es szint? játékos! A "saját fiataljaink" (tisztelet a kivételnek), akikre mindenki számított és ?k voltak akik elárulták a teljesítményükkel az otthonukat... A legjobb mentalitású játékosunk Szilágyi László, aki ideigazolása el?tt sosem járt Békéscsabán! Ez a szomorú valóság! Az ép-kéz-láb ifi játékosainkat már azel?tt elviszik, miel?tt bármit csinálhatnának, itt pedig a futottak még kategória marad... Egyes információk szerint 8 békéscsabai származású játékos tanul jelenleg az agárdi Sándor Károly Futballakadémián...

Az, hogy teleírsz fórumokat olyan dolgokról, amikr?l halvány fogalmad sincs, az nem szurkolás... Pl: ezek a kiöreged? játékosok dolog, illetve saját fiatalok hiánya... Általában sok helyen ez a baj, de itt pont az ellenkez?je, de nem tudod mi van itt... Amit te csinálsz az maximum szimpatizálás, a szurkoló az más kategória...

Attól még, hogy nem járok meccsre még megvannak a források ahonnan tájékozódom.

Nem a fizetésükr?l beszélek, hanem az igazolási költségükr?l.

A fiataljainkat azért viszik el, mert a klubb nem akarja megfizetni a nevelési költségüket (más klubbok megteszik). Ebb?l, ha emlékszel anno harc is volt, mert az UFC nem adta ?ket ingyen (ahogy Fülöpék akarták), hanem kérte a nevelési költségüket ami természetes.

Az agárdi Sándor Károly Futballakadémia pedig most, hogy közös lett a Liverpool-lal méginkáb föl fogja vásárolni a tehetségeket.

Szerinted csak az lehet szurkoló aki kijár a haverokkal sörözni a meccsre (ilyenr?l is tudok). Szerintem meg az is akinek minden gondolata a csapat körül mozog, de a magyar szurkolás "szinvonala" miatt a pálya közelébe se megy (hidd el sokan vannak ilyenek Békéscsabán is).
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viola írta:
Már ne haragudj, te megint hihetetlen bl?dségeket hordasz itt össze. Nem baj, legalább pörög a fórum! Laughing

Hogyan szurkolsz? Elolvasod a BMH cikkét, és kiszurkolod? Mininmum akkor nevezném magam szurkolónak, ha legalább a hazai meccsek nagy részére kijárnék. Vagy mi akadályoz meg ebben? Nem kötözködésként, de vannak rajtad kívül rengetegen, akik kijárnak, mennek idegenbe is, tényleg a szó szerint értelemben vett fanatikusok, de az a különbség, hogy ?k ezt nem bizonygatják lépten-nyomon. Szurkolsz a mencseszter júnájtednek? Gratulálok...

A második mondatod is hatalmas hülyeség, tudtommal tavaly NBIII-asok voltunk, és az átlagnéz?szám nem volt sokkal alacsonyabb a mostanihoz képest. Ott is stabilan 1000 f? körül voltunk. Komolyan, elképeszt?, amiket írsz, de a hab a tortán a DK. Te, aki egy meccsen nem voltál, mondod meg, hogy ki milyen a csapatban? Hogy kit kéne igazolni? Komolyan, jelentkezz már be az El?re Fc-nél, hogy szeretnél ügyvezet? lenni.

Lehet, hogy hihetetlen bl?dségeket hordok össze, de én így gondolom. De ahogy te is mondod legalább pörög a fórum. Smile

Úgy is lehet szurkolni, hogy figyelemmel kiséred az eredményeket, a csapattal kapcsolatos híreket és megnézed azokat a meccseket amiket ad a TV.
Én se bizonygatom lépten-nyomon, hogy Békéscsaba drukker vagyok.

Az eszedbe se jut, hogy azoknak akik nem tiszta szívb?l szurkolnak csak valamiért kijárnak (van olyan aki megszokásból) azok, ha megint kiesik a csapat már nem fognak kijárni.
Az se jutott eszedbe ugye, hogy ha kultúráltan lehetne szurkolni (mert eltiltanának a meccsrejárástól pár barmot) akkor nem csak 1000 lenne az átlagnéz?szám.

Nem mondtam, hogy kit kéne igazolni csak annyit, hogy nem kéne veszni hagyni a tehetségeinket.
Viola

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már ne haragudj, te megint hihetetlen bl?dségeket hordasz itt össze. Nem baj, legalább pörög a fórum! Laughing

Hogyan szurkolsz? Elolvasod a BMH cikkét, és kiszurkolod? Mininmum akkor nevezném magam szurkolónak, ha legalább a hazai meccsek nagy részére kijárnék. Vagy mi akadályoz meg ebben? Nem kötözködésként, de vannak rajtad kívül rengetegen, akik kijárnak, mennek idegenbe is, tényleg a szó szerint értelemben vett fanatikusok, de az a különbség, hogy ?k ezt nem bizonygatják lépten-nyomon. Szurkolsz a mencseszter júnájtednek? Gratulálok...

A második mondatod is hatalmas hülyeség, tudtommal tavaly NBIII-asok voltunk, és az átlagnéz?szám nem volt sokkal alacsonyabb a mostanihoz képest. Ott is stabilan 1000 f? körül voltunk. Komolyan, elképeszt?, amiket írsz, de a hab a tortán a DK. Te, aki egy meccsen nem voltál, mondod meg, hogy ki milyen a csapatban? Hogy kit kéne igazolni? Komolyan, jelentkezz már be az El?re Fc-nél, hogy szeretnél ügyvezet? lenni.

Magic Boy írta:

Attól még szurkolhatok egy csapatnak, hogy nem járok a meccseire (Manchester United meccsen se voltam még soha mégis a szurkoljuknak vallam magamat).

Valaki jár a meccsekre, de ha kiesnénk akkor nem szurkolna a csapatnak (ismerek ilyet).
Én nem járok a meccsekre, de akkor is Békéscsaba drukker lennék...
Vissza az elejére
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:
Kijössz a meccsre? Laughing

Attól még szurkolhatok egy csapatnak, hogy nem járok a meccseire (Manchester United meccsen se voltam még soha mégis a szurkoljuknak vallam magamat).
Nem ezen múlik.
Valaki jár a meccsekre, de ha kiesnénk akkor nem szurkolna a csapatnak (ismerek ilyet).
Én nem járok a meccsekre, de akkor is Békéscsaba drukker lennék, ha a megye 3-ig esne vissza a csapat és ott is tök utolsók lennének, ha látom, hogy hajtanak a játékosok és a saját fiatalokra épít a vezet?ség (Nem mellékesen, ha kifizetnénk az UFC-nek a nevelési költséget azokért akik beférnek a kezd?be/a keretbe akkor nem itt tartanánk, de mi inkább kifizetünk milliókat kiöreged? játékosokért).
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én voltam
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:
Szerintem az MLSZ-nél is tisztában vannak azzal, hogy nehéz lesz "összetrombitálni" 16 csapatot jöv?re az NB2-be, ezért, ha az El?re akar, elfog indulni...

Verjük meg a Jászapáti-t (bár ha ?k visszalépnek akkor mindegy, de menjünk biztosra) és utána lehet Reménykedni és kalkulálni.
Vissza az elejére
csabai

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 8:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De abból ami ott le van írva, nekem nagyon úgy t?nik, hogy mindenféleképpen "alulról" jön fel egy csapat, és aki kiesik, az valóban megy! Bár tudom, hogy az MLSZ-nél bármi megeshet...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 7:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez úgy van, hogy aki valamilyen okból szimpatikus csapat azt részesítik el?nyben.
Remélem mi szimpatikusok vagyunk:)
Vissza az elejére
csabai

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 13, 2007 7:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A 2006/2007. évi bajnokságoktól kezd?d?en, ha valamelyik bajnoki osztályban (csoportban) kizárás, fúzió, egyik osztályba sem történ? nevezés, alacsonyabb osztályba sorolás ? kivéve a feljutási jogról való lemondást ? következtében kevesebb számú csapat marad a versenykiírásban meghatározottaknál, azt a bajnoki osztályt (csoportot), a bajnoki év megkezdéséig fel lehet tölteni. A konkrét bajnoki osztályra vonatkozó feltöltés lehet?ségér?l a nevezéseket elbíráló versenybizottság dönt, az MLSZ elnökségének erre vonatkozó állásfoglalása alapján. A feltöltés sorrendje a bajnoki eredmények alapján:
- a feljutó bajnokság második helyezettje;
- a feljutó csoport második helyezettje;
- a csoportok közül a jobbik második helyezett;
- a csoportok közül a harmadik legjobb csoportmásodik (és így tovább).

Hogy is van ez??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Fülöp Csaba
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 7:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valóban június 18.-a a nevezési határid?, mi leadtuk a szándéknyilatkozatunkat, és várjuk az elnökség döntését. Remélhet?leg június 29.-ig, péntekig kiderül, melyik bajnokságban indulunk jöv?re.

Üdv.:

F.Cs.

Rettenthetetlen írta:
Nevezünk az NBII-re. Helyes.
Te Csaba! Mikor van a nevezési határid??...ekkor már tutira kiderül, hogy ki nevezett és ki nem.
Azért jó lenne egy Csaba-szarfagyi jöv?re is:)
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 3:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán 3 vagy 4 csapat nemválalja! De nemtudok pontosat mondani! Csak NBII lesz jöv?re is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 2:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem
Június 18.
A felebbezések meg miegymás után a végleges július 2.
Tehát Hétf?re nagyjából kiderül...
Addig még 6-ot kell aludni:)
Vissza az elejére
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 2:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nevezünk az NBII-re. Helyes.
Te Csaba! Mikor van a nevezési határid??...ekkor már tutira kiderül, hogy ki nevezett és ki nem.
Azért jó lenne egy Csaba-szarfagyi jöv?re is:)
Vissza az elejére
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 1:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viola írta:
Magic! Nincs azzal semmi baj, ha valaki regisztrál, olvas, vagy netán ír is. De légyszíves, ne a Bionetes marhaságokat, vagy a hány százalék az esélye, hogy ez meg az fog történni cím? kérdéseket tedd fel!

Ez szurkolói oldal, nem pedig a csapaté. Ergó, a ha annyira érdekel a csapat, akkor nyaggasd vele F.CS-ét, de ne t?lünk kérdezz meg mindent. M?ködik már a privát is, kérdezhetsz ott is nyugodtan bárkit?l.

A Bionetr?l nem írok csak, ha kérdeznek (akkor is válaszolok, ha poénból tették föl a kérdést).
A hány százalék esélye van kérdéseket is hanyagolom.
a privát lehet?ségénak örülök.
Nagyon jó lett az új fórum.
Viola

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magic! Nincs azzal semmi baj, ha valaki regisztrál, olvas, vagy netán ír is. De légyszíves, ne a Bionetes marhaságokat, vagy a hány százalék az esélye, hogy ez meg az fog történni cím? kérdéseket tedd fel!

Ez szurkolói oldal, nem pedig a csapaté. Ergó, a ha annyira érdekel a csapat, akkor nyaggasd vele F.CS-ét, de ne t?lünk kérdezz meg mindent. M?ködik már a privát is, kérdezhetsz ott is nyugodtan bárkit?l.
Vissza az elejére
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rettenthetetlen írta:
Sokat változott Magic.
Lehet már nem hülye akkor?Smile

Fejsd ki b?vebben légyszives, hogy miért mondod, hogy hülye voltam.
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokat változott Magic.
Lehet már nem hülye akkor?Smile
Vissza az elejére
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pityke írta:
én vótam....... Confused

Az el?bb én is majdnem névtelenül küldtem el, de szerencsére még id?ben észrevette és bejelenkeztem. Smile
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
Figyelj! Semmi gond azzal hogy itt vagy, olvasod, kommentálod a témákat, csak légyszíves ne áraszd el a fórumot hülyeségekkel. Ha változtál akkor jó fórumozást Wink

Ha felmerül a téma akkor továbbra is válaszolni fogok rá, de nem fogom kezdeményezni.
Pityke

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én vótam....... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magic Boy írta:
Pityke írta:
NEEEEEEEEEEEEE!!!!....Mert elkezd?dik....A Gonosz visszatért Very Happy

Nem akarok tolakodni és a leveg?t/hangulatot se akarom rontani.
Sokat változtam azóta, de ha nem láttok szivesen akkor szóljatok és csak olvasni fogom a fórumot.

Figyelj! Semmi gond azzal hogy itt vagy, olvasod, kommentálod a témákat, csak légyszíves ne áraszd el a fórumot hülyeségekkel. Ha változtál akkor jó fórumozást Wink
Vissza az elejére
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pityke írta:
NEEEEEEEEEEEEE!!!!....Mert elkezd?dik....A Gonosz visszatért Very Happy

Nem akarok tolakodni és a leveg?t/hangulatot se akarom rontani.
Sokat változtam azóta, de ha nem láttok szivesen akkor szóljatok és csak olvasni fogom a fórumot.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 99, 100, 101, 102  Következő
100 / 102 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.