Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Hétf. Szept. 24, 2018 10:21
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
Minden a lelátóról
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 37, 38, 39

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Viola

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 25, 2007 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bcssupporter írta:

Az én tippem max 4000 néz?, ennek fele fradista. Crying or Very sad

Kétlem. Szerdán? Jó, sokan lesznek ?k is, ez tök nyilvánvaló, meg azért nekik is kiemelkedik a többi közül (Nyíregy és mi), de azért Pestr?l nem hinném, hogy 2-300-nál nagyon többen jönnek. Lesz kb. 1000-1200 fradista, negyede kb. pesti, a többi meg a szokásos.

De sajna igazad van, ez egy ritka hangulattalan meccs lesz, legalább is a mi részünkr?l.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bcssupporter

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 24, 2007 3:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vámi írta:
Ha egyeltalán lesznek még néz?k...

Az én tippem max 4000 néz?, ennek fele fradista. Crying or Very sad
Vissza az elejére
WadM

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 24, 2007 2:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs én voltam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 24, 2007 2:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mailban mondjuk...
Prímlistáról megnézhted. Vagy oda is teheted akár. NEm hiszem, h. bárkinek is ellenére lenne. Kösz szépen.
Vissza az elejére
WadM

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 24, 2007 1:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tisztelt moderátor Kenedi Urat szeretném megkérni egy kis szívességre. nem tudom, megvan-e még Neked az a tavalyi videó, amit Vásárhelyen a kocsmában csináltál a telóddal. Azt hiszem Cseng?di volt a kocsma neve. Igaz, Trifon egyszer elküldte már, de azóta nem találom, meg asszem nem is tudtam megnézni anno.

Pavle, most komolyan: Ez öcséd oldala???
http://gportal.hu/portal/dumannjamina/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pmatyi

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 2:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A füst szerintem a játékosoknak szólna (ha egyáltalán ezeket lehet játékosnak nevezni), és qvára nem érdemloik meg.
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha egyeltalán lesznek még néz?k...
Vissza az elejére
megint én
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát jah Confused
elég gáz hogy pont erre a meccsre jöttek így össze a dolgok...pedig év elején vagy közben valahol mindenki ezt várta a legjobban...de így megint csak egy nagy alázás lesz bel?le mind az aranylábúaknak mind nekünk...
meg ez a szerda....
mind1 nem is ez a gáz hanem amit irtam : egyszer kértünk a többi néz?t?l és pont igy jött ki minden... valószínüleg utoljára..
Vissza az elejére
én
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hallom nem lesz füstölgés a fradin....
csak akkor mi a faszomnak adtuk be a lóvét????
ezt nem lehet megcsinálni...hány embert?l szedtetek lóvét a büdös életbe nem adnak többet... mondjuk lehet nem is lesz többet Sad
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pavle írta:
Mert Vörös ördögök párti vagyok, ha az angol bajnokságról van szó. És nem csípem a Chelsea-t. Egy ismer?sömt?l kaptam a kisképet. (vagyis a Chelsea elleneseket)
Ma már nem variálok, mert holnap korán kelek.

Azért kicsit csípi a szemem az az AS Roma oldal. Már csak azt nem értem, hogy ehhez a sok men? csapathoz (róma, mencseszter júúnájted) hogy jön az El?re?

Ja, majndem elfelejtettem: Forza Lazio! Twisted Evil
Vissza az elejére
Pavle

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 9:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mert Vörös ördögök párti vagyok, ha az angol bajnokságról van szó. És nem csípem a Chelsea-t. Egy ismer?sömt?l kaptam a kisképet. (vagyis a Chelsea elleneseket)
Ma már nem variálok, mert holnap korán kelek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pavle

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 9:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jobb kisképet még nem találtam. Majd lecserélem. ez jobb? Smile
Vissza az elejére
Pavle

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 3:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem érdekelne a túra, de tatámnak (Ha nem lenne 75 fölött, akkor annyira nem érdekelne) pénteken lesz a születésnapja és oda kéne mennem...a Baktalórántháza meg az emelt szóbelim miatt necces, mert 9-én 10-t?l lesz Szegeden. Szóval sajnos most ugranak ezek a túrák. Mondjuk, ha Szegedr?l valahogy eljutnék Baktára v id?ben átérnék Csabára, akkor esetleg.
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 7:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A BB holnapon vajon megjelenik egy ilyen fórum? Laughing
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 6:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló.
Vissza az elejére
nem kell regisztráció?
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 21, 2007 4:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha igen akkor király!! Very Happy
Vissza az elejére
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 21, 2007 2:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Teca Big Dick"]Szerintem ez fülzsír ez a fórum! Nekem tetszik![/quote]

Akkor töltsél fel avatart!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 21, 2007 2:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ez fülzsír ez a fórum! Nekem tetszik!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tufa
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 21, 2007 2:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

próba
Vissza az elejére
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 21, 2007 2:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát szerintem egyel?re írhasson akárki, aztán majd lássuk. Az a baj, hogy a sorrendet nem lehet (illetve nem tudom) állítani. SZóval itt az új hsz-ek vannak alul...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Viola

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 21, 2007 2:26    Hozzászólás témája: Re: Minden a lelátóról Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="trifon"]Ide jöhet minden a lelátóról Very Happy[/quote]
Király vagy, Trifon! Csak érdemes volt Kenedinek meg nekem h?börögni, err?l beszéltem, ez az a fórumfajta. Ja, és hogy lesz, csak regesek tudják majd olvasni a fórumot, vagy mindenki? Rolling Eyes

Ha, két dolgot. Legyen már úgy, hogy felül legyenek a legfrissebb hsz-ek, illetve hogy ne Quote legyen már, meg edit, hanem lehet?leg magyarul, de ez már csak extra kívánság.

Nem értem, nem m?ködik az idézés...

A hozzászólást Viola összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Máj. 21, 2007 2:31-kor.
Vissza az elejére
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 15, 2007 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi a pinnáért nem láccik az avatarom?
Vissza az elejére
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 15, 2007 10:54    Hozzászólás témája: Minden a lelátóról Hozzászólás az előzmény idézésével

Ide jöhet minden a lelátóról Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
39 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.