Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Hétf. Júl. 16, 2018 8:55
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
Minden a lelátóról
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pavle

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 02, 2007 7:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rettenthetetlen írta:
Teca Big Dick írta:
Voltunk Orosházán a kézimeccsen! 29-25 (12-13) re kikaptunk a Dunaferrt?l!

Csak ennyire?
Vajon a Dunaferr az els? csapatával állt ki?
Amennyiben igen ez biztató eredmény Smile Cél a kupahely és lila köd borítja be európát! Smile

Smile Igen a jobbikkal. Közben megsérült nálunk Tóth Kata, ami nagy hátrány volt számunkra. +eladtunk min. 3 labdát és abból 3 gól is lett...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 02, 2007 7:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:

Csak ennyire?
Vajon a Dunaferr az els? csapatával állt ki?
Amennyiben igen ez biztató eredmény Smile Cél a kupahely és lila köd borítja be európát! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 01, 2007 6:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pavle

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 31, 2007 10:39    Hozzászólás témája: Derecske Hozzászólás az előzmény idézésével

Aug 4-5. II. Speed 99-kupa, felkészülési torna, Derecske

Aug 4. szombat
10.00: Tajtavill-Derecske–City Line-Békéscsabai NKC
11.45: Vasas–Váci NKSE
16.45: Váci NKSE–City Line-Békéscsabai NKC
18.30: Tajtavill-Derecske–Vasas
Augusztus 5., vasárnap
10.00: Vasas–City Line-Békéscsabai NKC
11.45: Tajtavill-Derecske–Váci NKSE
13.00: Eredményhirdetés

Aki szeretne jönni Derecskére, az szóljon nekem!
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 25, 2007 8:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kíváncsxi leszek erre a csapatra a bajnokságba az egy dolog, hogy ma nyertünk de szerintem bármi lehet! Majd meglátjuk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
old school

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 20, 2007 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi ez a többes szám egyes személy?!

Bozó írta:
Vháháhá... Nézitek az MTK-MIKA meccset. Nem bírnak egymással a zsidók és a cigányok... Ezek a jereváni tolvajból lett cigánygyerekek lefociznak minket. Az el?bb hagytak ki egy 100%-os ziccert (kapufa+üres kapura mellé). "
Tiszta röhej magyar foci hej-hej..." Laughing

Bozó

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 19, 2007 8:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vháháhá... Nézitek az MTK-MIKA meccset. Nem bírnak egymással a zsidók és a cigányok... Ezek a jereváni tolvajból lett cigánygyerekek lefociznak minket. Az el?bb hagytak ki egy 100%-os ziccert (kapufa+üres kapura mellé). "
Tiszta röhej magyar foci hej-hej..." Laughing
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 27, 2007 9:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt énis hallottam!
Vissza az elejére
pmatyi

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 8:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap 5tol jatszik az utanpotlas focicsapat a diosgyorrel a rajatszasban.
Az elozo meccs 2-2. A tet az nb1 es tagsag.En kimegyek megnezni...
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 21, 2007 8:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó! :DDD
Vissza az elejére
t2jani

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 21, 2007 1:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:
Köszönöm, köszönjük!
Ez az idény elég érdekes volt a túrák nagyon oidakúrtak eddigi legjobb idényem volt szerintem!!
Emlékszek amikor Kenedinek mondtam az els? hazai meccsen, hogy 100%-os akarok lenni idén és mondta, hogy ?is és megcsináltuk! Még mindig elég nehéz elhinni! Amikor Budafokon mindenki részegen tombolt a kocsiba én meg amajd meg hülyültem mert vezettem! Azis felejthetetlen élmény! Very Happy
A Tüzséri idegenbeli amikor Tomival az összes rövidet megittuk a kocsmába és részegen bennevoltam a NyíregyTVbe vagy hol! :DDD
Az Orosházi teremtorna, kocsmai karaoki részegen azis mekkorát zúzott utána irány Makóra! Very Happy
Ez tényleg felejthetetlen egy idény volt! Mégyegyszer köszönöm mindenkinek a támogatást a busz szervezéseket meg mindent!

Teca, a tuzséri idegenbelit ne emlegesd, légyszi, ha kedves az életed...
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 20, 2007 3:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, köszönjük!
Ez az idény elég érdekes volt a túrák nagyon oidakúrtak eddigi legjobb idényem volt szerintem!!
Emlékszek amikor Kenedinek mondtam az els? hazai meccsen, hogy 100%-os akarok lenni idén és mondta, hogy ?is és megcsináltuk! Még mindig elég nehéz elhinni! Amikor Budafokon mindenki részegen tombolt a kocsiba én meg amajd meg hülyültem mert vezettem! Azis felejthetetlen élmény! Very Happy
A Tüzséri idegenbeli amikor Tomival az összes rövidet megittuk a kocsmába és részegen bennevoltam a NyíregyTVbe vagy hol! :DDD
Az Orosházi teremtorna, kocsmai karaoki részegen azis mekkorát zúzott utána irány Makóra! Very Happy
Ez tényleg felejthetetlen egy idény volt! Mégyegyszer köszönöm mindenkinek a támogatást a busz szervezéseket meg mindent!
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 8:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi és Teca urak 100%-ot csináltak idén, ezúton is gratula nekik!
t2jani

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 05, 2007 2:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gigg(p)s írta:
Nem történt csoda távollétem alatt!?

Miért, szokott itt csoda történni? Rolling Eyes
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 05, 2007 2:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itthon vagy???

gigg(p)s írta:

gigg(p)s

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 05, 2007 1:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 31, 2007 2:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz a pontos infót. Mondjuk én az utcai dolgokra gondolam Wink
Fülöp Csaba
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 31, 2007 2:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

old school írta:
Ahhoz képest, hogy milyen passzivitás volt meccs el?tt, mozgalmas nap volt a tegnapi...

A vendégszektorben 6-700-an lehettek, hiszen oda csak zöld belép?jeggyel és odaszóló tiszteletjeggyel lehetett bejutni. A meccs el?tt 509 jegyet vettek a fradisták, el?vételben kb. 80 jegy kelt el oda, és kaptak még 100 db tiszteletjegyet is (mi is ennyit kaptunk t?lük Pesten). Az össznéz?szám szerintem 4.000 volt, a meccs el?tt 1.280 jegyet adtunk el a hazai szektorokba, van 1.000 bérletes, 200 tiszteletbérletes, 300-an kaptak tiszteletjegyet, a többi pedig valahogyan bejutott.....

F.Cs.
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 31, 2007 1:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahhoz képest, hogy milyen passzivitás volt meccs el?tt, mozgalmas nap volt a tegnapi...
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 31, 2007 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hoppá! Tudok valamit!!!! Laughing
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 30, 2007 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

trifon írta:
Ns 7000 néz?t ír, nem volt azért 2000 fradista. kb. Saját létszámukat valamelyik fórumon 7-800-ra saccolták.

De aztán kinyitották mindkét szektort. Az volt 1000 felett. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy ebb?l hány érkezett a megyéb?l. Hiába, no, rég volt már fradika a megyében, a sok környékbeli ki volt rá éhezve. Mondjuk én nagyobb fiesztát vártam volna t?lük, egy idegenbeli 0:4 után...
Vissza az elejére
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 30, 2007 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ns 7000 néz?t ír, nem volt azért 2000 fradista. kb. Saját létszámukat valamelyik fórumon 7-800-ra saccolták.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2007 4:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="t2jani"]Amikor bejelentkezel, a login/pass mez?k alatt van egy kis négyzet, az automatikus bejelentkezés, azt pipáld ki, és akkor megjegyzi a böngész?d, és nem kell mindig újra bejelentkezni. (Hacsak nem akarsz még vagy 4-5 nicket fenntartani, pl Joe-t Laughing )

Nálam ez a módszer firefox alatt gyönyör?en m?xik.[/quote]

Nálam is így megy!!!
Vissza az elejére
t2jani

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2007 3:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor bejelentkezel, a login/pass mez?k alatt van egy kis négyzet, az automatikus bejelentkezés, azt pipáld ki, és akkor megjegyzi a böngész?d, és nem kell mindig újra bejelentkezni. (Hacsak nem akarsz még vagy 4-5 nicket fenntartani, pl Joe-t Laughing )

Nálam ez a módszer firefox alatt gyönyör?en m?xik.
Vissza az elejére
Pityke

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2007 2:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
Teca Big Dick írta:
Emberek kikaptunk ami nem meglep?!!! Szerintem nem a fizetésüket kéne elvenni hanem körülmetélni ?ket!!!!
Teca ez azt jelenti, hogy ha te nem csinálsz semmit szurkolói focin akkor a te károdat is le kéne csippenteni? Very Happy
Én voltam....szokni kell ezt az új fórumot Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2007 2:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:
Emberek kikaptunk ami nem meglep?!!! Szerintem nem a fizetésüket kéne elvenni hanem körülmetélni ?ket!!!!
Teca ez azt jelenti, hogy ha te nem csinálsz semmit szurkolói focin akkor a te károdat is le kéne csippenteni? Very Happy
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2007 2:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 26, 2007 3:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes, olvasom a DK-án a vásárhelyiek reakcióit, hogy hozzájuk meg Rapa, hát finoman szólva nem lelkesednek érte. Ilyen Ramaty Tamás, meg ilyenek vannak. Gondolom, egy Kiss Szilárd csak nagyobb név, de nekünk még edz?nk sincs a következ? szezonra. Elcserélném én a vásárhelyi állapotokat a csabaira.
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 25, 2007 2:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én mondok 6000 néz?t és ebb?l 2000 fradista! Sad(
Vissza az elejére
Pavle

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 25, 2007 1:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Látom szépen áttanulmányoztátok az oldalainkat Smile Az enyémet valamennyien látogatják is és néha foglalkozom is vele, de öcsém nem foglalkozik vele és szerintem nagyon nem is nézik. Hogy jön a két men? csapathoz az El?re? Hát úgy, hogy a szül?városom csapata! A Roma és MU szimpátia és az El?re között nagy különbség van.
Mellesleg elég jó id? van Vácon Cool
Üdv. mindenkinek!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Következő
38 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.