Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Vas. Júl. 22, 2018 9:16
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
Minden a lelátóról
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 21, 2007 4:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1860 München- Fc. St. Pauli 18-tól a Sport Klub-on!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 14, 2007 8:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon f?lzsír volt a tegnapi meccs!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ártimusz klájd béka

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 13, 2007 4:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
warrior hungari a nickem.Szerintem a az írásaink legalábbis elgondolkodtatóak.

Korrekt hozzászólást írt. Most lehet sokan nem nézik jó szemmel amit írok, de a csirke is tök jó arc lenne ha nem lenne vásárhely (fradi, kispest, debrecen stb.) szurkoló és nem lenne "hivatásos ellenség".

A tévéostromhoz hasonló szituációban amúgy is csak a focidrukkerekre lehet számítani, de ott valóban klubszínekt?l függetlenül.
El?re
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 12, 2007 7:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ingyenbusz indul holnap Derecskér?l. Még Debrecenb?l is jönnek...Biztos sokan lesznek, mivel náluk nagy esemény az NB1. Remélem mi is összejövünk azért jónéhányan. Nem lesz könny? meccs.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 11, 2007 7:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

warrior hungari a nickem.Szerintem a az írásaink legalábbis elgondolkodtatóak.
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 11, 2007 6:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:

Vendég! Légyszíves írj már valami nevet, mert ez így zavaró. Te vagy 100% magyar? Vagy warrior hungary? Regisztráció nélkül is tudsz nevet írni, ha jól hiszem. Csak mert lassan mindenki vendég néven nyomul...
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 11, 2007 6:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt az index forumba írtam.Egy régi tag.
"Végre egy összefoglaló értelmes hozzászólás!!!!!!!!!Most ?sszel megyünk majd kézimeccsre és,megint várható majd a 200 méteres légtéren át való esztelen értelmetlen anyázás majd oda vissza.Holott a két brigád együttes üt?ereje nem tesz ki 10 f?t szerintem,pedig volt 30 csabai és mi is kb 30-40-en.Bevallom örültem mikor tavaly a szeptemberi események után nem jöttetek el.Abban a feszült légkörben már csak egy m?balhé hiányzott volna veletek(Csaba-Nyíregy volt akkor ha jól emlékszem).itt ezt én már számtalanszor hangoztattam,hogy elég már a nevetséges ellenségesdib?l.Sokkal szívesebben megyek olyan meccsre ahol nem várható
1 pofán vernek(ez a kissebb baj)
2.belekeveredek valami marhaságba és fizethetem a tízezreket .
Csodálkoztam a hozzáállásotokon csabaiak!Ezért a szarért ti a fentieket felvállalnátok?????????Egy nb3-as meccsen.Tegyük fel a meccs el?tt kialakul egy hasonló szitu mint 2001-ben az állomás el?tt.És akkor mi van???????Hogy pofán vertek,vagy én titeket attól változik valami??NEM!!!!!!!Akkor is pénztelen kisváros maradunk mindketten normális csapat nélkül!!Egy olyan országban ahol egy maroknyi söpredék él?sködik mindannyiunk nyakán.Hozzák sorozatban ember és emberiség ellenes törvényeiket,mi meg tehetetlenül verg?dünk a hétköznapok harcában.Harc a túélésért!Harc a számlák ellen!Harc hogy valamilyen szinten eltartsuk a családunkat."
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 11, 2007 6:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felkerült a BB oldalra 2 kép és a beszámoló a beszámolóba egy videó!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 10, 2007 8:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem nemjön be az az oldal!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 10, 2007 6:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viola írta:
Békéscsabai siker botrányos körítéssel Laughing Laughing

Nem nevezném botránynak azt, ami tegnap volt. Nevetséges volt ez a korlát melletti egész meccses pofázás. Nagyon jól tették a hazaiak, hogy nem vették fel a keszty?t.
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 10, 2007 6:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Békéscsabai siker botrányos körítéssel Laughing Laughing
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 10, 2007 2:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem is nagyon jó túra volt! Cool
Vissza az elejére
szabics

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 10, 2007 1:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csá mindenkinek!

Csatlakoznék az el?ttem szóló 'a barát'-hoz. Nekem is az szúrt szemet legel?ször, hogy a szemüveges gyerek milyen hevesen mutogat az 1. sorból. A Kincskeres? kiolvasásával meg tényleg gondja lehetett volna, ha vki rámozdul a szemüvegére és beleépíti a pofájába! Tény ami tény megint szabadon mászkáltunk a városukban egy jó ideig, ?k meg csak bujkáltak ismét!! Néha jött egy felderít? kocsijuk-gondolom a létszámot ellen?rizték. Úgy látszik csak az a buli nekik, ha háztól házig kísérik ?ket a rend?rök, vagy mikor beállhatnak a lokisták meg a fradisták közé, akkor igazán nagyon bátrak!
A Csapatnak gratula, csak így tovább! Jó lenne feljutni, utána meg végre meger?södni! Csak most nehogy belefigyeljünk hazai pályán egy vereségbe!
Hajrá lilák!
old school

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 10, 2007 9:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor odafele O.házán megállt a vonat, Trifon kollégával meg akartuk kínálni a mozdonyvezet? urat sörrel, csak lelécelt. Biztos be akarta hozni a lemaradást Laughing
Viola

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 10, 2007 9:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

old school írta:
Fasza kis túra volt Laughing
Jut eszembe, eddig elkéstünk hazai focimeccsr?l (úgy, hogy órákkal korábban indultunk), idegenb?l, kés?n indultunk busszal, kocsival... Most már elmondhatjuk, hogy a vonatot is kés?bb indítjuk Laughing

Indítod! Cool Biztos a kalauz néni úgy megcsodált téged, annyira ellenállhatatlan voltál. Elfogadható létszám, jó brigád, kellemes eredmény! Minden klappolt!
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 10, 2007 8:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fasza kis túra volt Laughing
Jut eszembe, eddig elkéstünk hazai focimeccsr?l (úgy, hogy órákkal korábban indultunk), idegenb?l, kés?n indultunk busszal, kocsival... Most már elmondhatjuk, hogy a vonatot is kés?bb indítjuk Laughing
a barát

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 09, 2007 8:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja,és még egy kérdésem is lenne!
A mai vásárhelyi szektorunk mellett kit ábrázol az a néger férfi???(a szoborra gondolok)
a barát

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 09, 2007 8:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt megint nincs magyarázatra való ok egyik fél részér?l sem.Nem mi játsszuk el azt két egymást követ? szezonban,hogy hagyjuk az ellenfelet sétálgatni a "városban" rend?ri kíséret nélkül.Amint viszont megjelennek a kékek,egyb?l megjelenünk mi is...
Ez az egyik.
A másik meg az,hogy minek engeditek a piros sapkás szemüveges srácot,hogy az els? sorból magyarázzon???Nekem ha szemüvegem lenne,nem tenném,mert egy szemüveg borzasztó módon szétbassza az arcod,ha valaki betalál...És akkor nem tudod kiolvasni a Kincskeres? kisködmönt!
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 30, 2007 7:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felkerültek a beszámolók a BB honlapra!!
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 12, 2007 2:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ááá most néztem meg, hogy a klubb honlapján fentvan! Very Happy
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 12, 2007 2:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah tényleg mett?l meddig lehet beszerezni a kézi illetve foci bérlezteket?? órától óráig gondoltam! Very HappyD
Vissza az elejére
samsung

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 07, 2007 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

disznótórta
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 05, 2007 9:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikor lehet majd megshoppingolni a bérleteket és milyen árba??
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 03, 2007 9:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viola írta:
Az mtk-át évek óta ajnározza mindenki, f?leg a média. A nagy utánpótlás. Igaz, hogy lopják, dehát nekik mindent szabad. Ezért én kb. ennyit vártam t?lük. És szurkolni se nagyon tudok egy ilyen bandának. Most legalább a helyükre kerültek, a "sztárjaikkal" együtt.

Hozzáteszem, az mtk mindig ilyen szar volt a kupákban, bárhol indult el az elmúlt tíz évben. Eszemben sincs a fradit dícsérni, de olyan években, amikor mindkét csapat elindult valamelyik európai kupában, óriási mentalitásbeli különbség volt köztük. Az mtk mindig ilyen lapos, szar, akartlan focit játszott, a fradi viszont kihajtotta magát mindig. Annakidején se voltak ?k semmivel se jobbak, mint az Anderlecht vagy a Grasshoppers, egyszer?en csak "odatették magukat" 110%-on. Ha azokat a meccseket az mtk játszotta volna...
A Honvédnak pedig szívb?l kívánom, hogy minél tovább jusson, akár nagy meglepetések árán is. Hajrá Schindler, hajrá Vincze! (Kovács Norbi hova t?nt a csapatból?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Viola

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 03, 2007 9:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az mtk-át évek óta ajnározza mindenki, f?leg a média. A nagy utánpótlás. Igaz, hogy lopják, dehát nekik mindent szabad. Ezért én kb. ennyit vártam t?lük. És szurkolni se nagyon tudok egy ilyen bandának. Most legalább a helyükre kerültek, a "sztárjaikkal" együtt.
Vissza az elejére
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 03, 2007 8:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bozó írta:
Kb egy fél éve ezen a fórumon (ill a régin) azon vitáztam vkivel, hogy lehet-e az akkorinál lejjebb a magyar foci. Akkor azzal érveltem, hogy már hosszú évek, s?t talán évtizedek óta azt hisszük, hogy az éppen akkorinál már nem, és mégis évr?l-évre egyre rosszabb.
Most megy a Kispest UEFA-kupa meccsének a hosszabbítása és van id?m leírni a szomorú tényeket, mert ezek a balfaszok úgyse rúgnak gólt, úgyhogy a 11-esekig még megírom.

...hát van lejjebb. Még mindig. A fél évvel ezel?ttihez képest is. Íme a kupacsapataink:
ZTE: ha jól emlékszem 8-0-ás összesítéssel kapott ki a Rubin Kazany ellen az Intetotó kupában. Az ellen a jó nev? csapat ellen, amit úgy jelemeztek a sorsolás után, hogy "tatár kecskepásztorok csapata"... Hagy ne kommentáljam.
MTK: álom sorsolást kaptak, az örmény Mika Jerevánt a Sport TV-n úgy reklámozták, hogy "Hallottak már Mika Hakkinenr?l...de a Mika Jerevánról még valószín?leg nem." Hát most megismertük. Ma kiesett az MTK. Arra fogják, hogy a román bíró nem adott meg egy MTK gólt. VICC! Hazai pályán kellett volna ?ket megverni vagy 4 góllal és akkor a román bíró be is állhatott volna focizni a partjelz?kkel együtt a jerevániakhoz, akkor is továbbjutott volna a "magyar" csapat. Ilyet...a bíróra fogni hogy nem jutottak tovább a halál ismeretlen és szar Mika Jereván ellen.
Debrecen: esélytelen, hogy továbbjusson az Elsfborg ellen. Még hazai pályán se tudtak gólt se rúgni nekik. Hála Istennek nem tudtam megnézni a meccset, de képzeletemben megvan, ahogy a nagykép? Sidibe-féle majmok (tiszta Mész?ly vagyok) kimennek a pályára a meccs elején, majd egészen máshogy a végén...
Kispest: öt perc múlva 11-esek lehetnek..............hátha............jót tenne a magyar foci méltó hírnevének...

Én már csak azt nem értem, hogy hogy nem kell indulnunk az UEFA- és BL-selejtez?k els? körében, amikor az onnan érkez? csapatok kivernek minket.
Pár éve még arról beszéltünk, hogy sajnos nem érte meg egy magyar csapat sem a tavaszt. Mostmár arról ,hogy egyse jut tovább az els? körb?l, ahonnan elindulhatnak???
MINDIG VAN LEJJEBB!!!!!! ÉS LESZ IS....................................!

Nyilatkozott a rádióban az MTK klubigazgatója.
Valami félelmetesen gyomorforgató volt! Magyarázni a magyarázhatatlant. ÁH. Nem mintha szurkoltam volna az MTK-nak , na de ez a mentalitás!
Helyes nyilatkozat ez lett volna: Szégyeljük magunkat!!!!!
Ez az lapvet? minimum...bár ez nem oldana meg semmit, de, hogy még csak nem is szégyellik?!
Vissza az elejére
ProPatria

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 02, 2007 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Schindlernek már az els? öt között rúgnia kellett volna, mondjuk a kis szerencsétlen "brazil" helyett és akkor nem lett volna drámai a végjáték.
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 02, 2007 9:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kb egy fél éve ezen a fórumon (ill a régin) azon vitáztam vkivel, hogy lehet-e az akkorinál lejjebb a magyar foci. Akkor azzal érveltem, hogy már hosszú évek, s?t talán évtizedek óta azt hisszük, hogy az éppen akkorinál már nem, és mégis évr?l-évre egyre rosszabb.
Most megy a Kispest UEFA-kupa meccsének a hosszabbítása és van id?m leírni a szomorú tényeket, mert ezek a balfaszok úgyse rúgnak gólt, úgyhogy a 11-esekig még megírom.

...hát van lejjebb. Még mindig. A fél évvel ezel?ttihez képest is. Íme a kupacsapataink:
ZTE: ha jól emlékszem 8-0-ás összesítéssel kapott ki a Rubin Kazany ellen az Intetotó kupában. Az ellen a jó nev? csapat ellen, amit úgy jelemeztek a sorsolás után, hogy "tatár kecskepásztorok csapata"... Hagy ne kommentáljam.
MTK: álom sorsolást kaptak, az örmény Mika Jerevánt a Sport TV-n úgy reklámozták, hogy "Hallottak már Mika Hakkinenr?l...de a Mika Jerevánról még valószín?leg nem." Hát most megismertük. Ma kiesett az MTK. Arra fogják, hogy a román bíró nem adott meg egy MTK gólt. VICC! Hazai pályán kellett volna ?ket megverni vagy 4 góllal és akkor a román bíró be is állhatott volna focizni a partjelz?kkel együtt a jerevániakhoz, akkor is továbbjutott volna a "magyar" csapat. Ilyet...a bíróra fogni hogy nem jutottak tovább a halál ismeretlen és szar Mika Jereván ellen.
Debrecen: esélytelen, hogy továbbjusson az Elsfborg ellen. Még hazai pályán se tudtak gólt se rúgni nekik. Hála Istennek nem tudtam megnézni a meccset, de képzeletemben megvan, ahogy a nagykép? Sidibe-féle majmok (tiszta Mész?ly vagyok) kimennek a pályára a meccs elején, majd egészen máshogy a végén...
Kispest: öt perc múlva 11-esek lehetnek..............hátha............jót tenne a magyar foci méltó hírnevének...

Én már csak azt nem értem, hogy hogy nem kell indulnunk az UEFA- és BL-selejtez?k els? körében, amikor az onnan érkez? csapatok kivernek minket.
Pár éve még arról beszéltünk, hogy sajnos nem érte meg egy magyar csapat sem a tavaszt. Mostmár arról ,hogy egyse jut tovább az els? körb?l, ahonnan elindulhatnak???
MINDIG VAN LEJJEBB!!!!!! ÉS LESZ IS....................................!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Viola

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 02, 2007 6:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:
Az els? csapatával állt ki szerintem a bajnokságba akármi lehet!
Azért egy meccs alapján kár bármennyire is bizakodni. A focicsapat ios sorra nyerte tevaly a felkészülésiket (pl: Nagyvárad), mégis az lett, ami.

Egyáltalán nem biztos, hogy mindent kiadtak magukból. Ha majd megverjük a Vásárhelyt és a Lokit, akkor majd mondom, hogy jó csapatunk van!
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 02, 2007 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az els? csapatával állt ki szerintem a bajnokságba akármi lehet!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Következő
37 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.