Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Vas. Júl. 22, 2018 9:23
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
Minden a csapatról
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 99, 100, 101  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Valaki
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 18, 2007 8:48    Hozzászólás témája: - Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért gondoljátok,hogy bárki is vesz meccset az NBII-ben.F?leg olyan csapat aki vissza lép,mert nincs pénzük(jászapáti).Ezzen kellene elgondolkodni Shocked
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 17, 2007 2:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fene se tudja milesz itt! Majd látjuk! Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csabai

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 17, 2007 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olvastátok a makói edz? nyilatkozatát a karcagról? Azt mondja, hogy sajnálná, ha a Karcag visszalépne az NBII-b?l. A karcagi edz? meg azt mondta, hogy ?k az egyik legszegényebb klub az NBII-ben...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 17, 2007 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jászapáti megverve.
A Nyugati csoportból a BKV visszalép. Oda sorolják a Vácot. Így egy mínusz lesz Keleten...
Ezt lehet csak Álmodtam:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 15, 2007 4:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WadM írta:
a Dráva csoport, az nem az NBII nyugati csoportjába tartozik?

DE!
Hozzánk az Alföld, a Mátra, és a Duna-csoport. Elvileg. De az NBII kies?kt?l fögg?en lehet kavarodás.
Vissza az elejére
WadM

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 15, 2007 3:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a Dráva csoport, az nem az NBII nyugati csoportjába tartozik?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
sapolo
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 15, 2007 10:38    Hozzászólás témája: ,,,.,,.,., Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos pár napja azt olvastam a NS-ben,hogy a Dráva csoport els?
helyezetje válalja a magasabb osztályt. M?föves pályát építenek és
készülnek a megmérettetésre.....

Apropó! Azt is hallani,hogy megépítik a keresztlelátót Csabán.....
Vissza az elejére
samsung

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 12, 2007 1:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyilvánvaló hogy szinte minden meccset az nyer aki megveszi az NBII-ben.Az MLSz mi a faszért nem tesz ellene semmit?az NBI-ban miért nincs ilyen vagy mért nem hallani ilyen esetekr?l??
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 11, 2007 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Jászapátit jól meg kell picsázni szombaton, aztán kezdjünk reménykedni, hogy valamelyik csapat nem vállalja az NB II-t.
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 11, 2007 9:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:
Jó!!

Matematikailag kiestünk. Valójában meh ki tudja? Verjük meg most a Jászapátit és legjobb kies?ként várhatjuk, hogy valaki visszalépjen. Valójában ezen 3-4 csapat "gondolkozik"
Jászapáti-Jászberény 1-3 után a Jászapáti edz? nyilatkozat: Nekem úgy tünz a védelmem eladta a meccset...ez várható volt hiszen a Jázsapáti amúgy is vissza akart lépni...így még pénzt is kersetek...gondolom a csapat az a része aki ki volt hagyva kicsit mérges volt:)))
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 01, 2007 1:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
old school

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 01, 2007 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Délután megbeszéljük focin.

Teca Big Dick írta:
Lehetséges! Mikor lenne indulás??

Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 01, 2007 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehetséges! Mikor lenne indulás??
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 01, 2007 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én voltam, csak elfelejtettem bejelentkezni...
Vendég

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 01, 2007 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezen nincs mit gondolkozni! A múltkor is láttam, hogy jól érezted magad, az elfogyasztott sörmennyiség legalábbis ezt mutatja...

Teca Big Dick írta:
Az érdekes délután lesz! A MÁV meccset még megondolom! Lehetséges! Very Happy
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 01, 2007 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az érdekes délután lesz! A MÁV meccset még megondolom! Lehetséges! Very Happy
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 01, 2007 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vasárnap 15.00 MÁV hazai meccs, utána 18.00 El?re-Budafok, jó kis délután lesz...
atesz

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 30, 2007 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyerünk kutyaüt?k, rajtatok a világ szeme!! Shocked
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 30, 2007 9:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kézicsapat honlapján van fórum. Vajon meddig? Laughing
Pityke

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2007 7:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

t2jani írta:
Vámi írta:
Egy nagyon érdekes sztori jutott a tudomásunkra a mai Celldömölk-Kaposvölgye 3-0-ás mérk?zéssel kapcsolatban.

Történt ugyanis, hogy a Kaposvölgye a mai találkozóját a Celldömölk otthonában elvesztette. A mutatott gyenge játék és az eredmény tekintetében a Kaposvölgye elnöke a csapat buszát a mérk?zést követ?en a csapat felszerelésével (a buszon hagyott tárgyakkal) együtt visszahívatta, s ezzel 16 játékos személyes holmi, telefon, ruhák nélkül maradt a vendég pályán.

A játékosok egyenl?re keresik a lehet?séget, hogy haza tudjanak utazni

Nem tudom, hogy igaz-e ez a hír, de mindenképpen követend? lenne Twisted Evil otthagyni ?kat a világ végén és kihívni rájuk a rend?röket, majd ?k le(meg?)basszák ?ket Twisted Evil

Ezt eljátszotta Urbán Flóri is anno, az akkor még másodosztályú, feljutásért küzd? REAC vezet?edz?jeként: ott Szegedr?l mentek haza a játékosok, ha jól emlékszem Very Happy De a mi kedvenc csapatunkon ez se segítene (esetleg, ha valahol Borsod/Nyírség környékén "felejtik" ?ket... Az jó messze van Twisted Evil )
Hát még ha csak annyi bajuk lenne hogy hogy mennek haza...De Nyírség nem a közbiztonságáról híres.Ott még a visszapillantót is ellopják mert csillog Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
t2jani

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2007 5:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vámi írta:
Egy nagyon érdekes sztori jutott a tudomásunkra a mai Celldömölk-Kaposvölgye 3-0-ás mérk?zéssel kapcsolatban.

Történt ugyanis, hogy a Kaposvölgye a mai találkozóját a Celldömölk otthonában elvesztette. A mutatott gyenge játék és az eredmény tekintetében a Kaposvölgye elnöke a csapat buszát a mérk?zést követ?en a csapat felszerelésével (a buszon hagyott tárgyakkal) együtt visszahívatta, s ezzel 16 játékos személyes holmi, telefon, ruhák nélkül maradt a vendég pályán.

Nem tudom, hogy igaz-e ez a hír, de mindenképpen követend? lenne Twisted Evil otthagyni ?kat a világ végén és kihívni rájuk a rend?röket, majd ?k le(meg?)basszák ?ket Twisted Evil

Ezt eljátszotta Urbán Flóri is anno, az akkor még másodosztályú, feljutásért küzd? REAC vezet?edz?jeként: ott Szegedr?l mentek haza a játékosok, ha jól emlékszem Very Happy De a mi kedvenc csapatunkon ez se segítene (esetleg, ha valahol Borsod/Nyírség környékén "felejtik" ?ket... Az jó messze van Twisted Evil )
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 27, 2007 4:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
WadM

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 25, 2007 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Utánaérdekl?dtem Herr Anitának egy egészen közeli ismer?sömt?l, akinek megbízok a szakvéleményében Very Happy
Nos, azt mondta, rendkívüli bal keze van a hölgynek, csak keresztszalag-szakadása volt, ami rendkívül nehezen gyógyuló, és könnyen rásérülhet újból. Tehát ha nincs semmi baj, elvileg egy jó játékost igazoltunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
t2jani

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 2:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pmatyi írta:
Mai BMH:

Szabó Károly: " Rapatyi Tamás közölte, hogy távozni akar, mivel megegyezett egy másik NB I-es klubbal"
Rapatyi Tamás:"Mivel úgy éreztem, a vezetés nem velem képzeli el a jöv?t, érdemi ajánlatot nem adtak, igy kezdtem el tárgyalni más egyesületekkel."

Akkor ez most hogy van? Ebb?l nekem nem az jön le, hogy Rapa el akart volna menni t?lünk, csak a "vezetés" másként gondolta.....

A tegnapi rádióinterjúba nagyon diplomatikusan nyilatkozott err?l a kérdésr?l, szerintem egyszer?en csak nem akar visszafele köpködni az "illetékes elvtársra"...
Szerintem amúgy már most borítékolható, h ki lesz az edz?, én egy id?s, sok állással rendelkez?, és hosszú id? óta a klubhoz köt?d? edz?t tudok elképzelni a kispadon, akivel a jöv? évi szereplés garantált...
Vissza az elejére
pmatyi

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 1:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mai BMH:

Szabó Károly: " Rapatyi Tamás közölte, hogy távozni akar, mivel megegyezett egy másik NB I-es klubbal"
Rapatyi Tamás:"Mivel úgy éreztem, a vezetés nem velem képzeli el a jöv?t, érdemi ajánlatot nem adtak, igy kezdtem el tárgyalni más egyesületekkel."

Akkor ez most hogy van? Ebb?l nekem nem az jön le, hogy Rapa el akart volna menni t?lünk, csak a "vezetés" másként gondolta.....
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 1:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az jó vagy rosz ha sérült játékost veszünk??
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 1:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:
t2jani írta:
Köszi, engem inkább olyasmi érdekelne, h tudjuk e használni vmire, tehát, kb milyen kézilabdázó? Hogy klasszikust idézzek: jó vagy rossz? Laughing

Ezt szerintem nem tudhatjuk biztosan... Meglátjuk...

Engem jelen pillanatban az edz? személye jobban érdekelne. Ez a bemutatkozás teljesen semmitmondó, kb. minden játékos ilyet ír magáról. Ezen kívül kíváncsi leszek, kit fog kiszorítani a csapatból. Az oldalon az van leírva, hogy el van törve a jobb keze. Frankó, megint sérült játékost veszünk?
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 1:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt szerintem nem tudhatjuk biztosan... Meglátjuk...[/quote]

De ?t már leigazoltuk??
Vissza az elejére
t2jani

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 1:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, engem inkább olyasmi érdekelne, h tudjuk e használni vmire, tehát, kb milyen kézilabdázó? Hogy klasszikust idézzek: jó vagy rossz? Laughing
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 23, 2007 1:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit rosszul jár az óra!! Very Happy Nem 12:01 van hanem 14:02 Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 99, 100, 101  Következő
100 / 101 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.