Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Pént. Szept. 22, 2017 11:22
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
minden egyéb
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 100, 101, 102

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 8:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azaz áá mamár nemálok neki de holnap igen! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 7:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaja Trifon én most láttam a hiradóba! Hallod azon gondolkodok, hogy lehet paintba énis csinálok egy ilyet! De jobban kidolgozott fasszal! Very HappyD Nah így gondoltam!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 7:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaja Trifon én most láttam a hiradóba! Hallod azon gondolkodok, hogy lehet paintba énis csinálok egy ilyet! De jobban kidolgozott fasszal! Very Happy
Vissza az elejére
WadM

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 4:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mkinek!
Stevy: Rosszul ütötted be a honlap címet. www.stromcorner.hu Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 1:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezen jót röhögtem:

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg nem lesz jó, ha telekúrjuk nagy képekkel, mert 1.: lassan fog letölt?dni az egész, 2.: széttöredezik.

Alternatív megoldásnak tudnám javasolni ezt:

http://images.netbag.hu/20070522/12181464916.jpeg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
t2jani

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
Pityke írta:
Idézet:
Kíváncsi vagyok, h az én villámkarrieremhez mit fogsz szólni
Olyan ez a fórum mint egy állami cég? A Webmester úr a puszipajtásokat ülteti vezet? pozíciókba? Very Happy Hová lesz így a szólásszabadság?

Kimoderáljalak, vazze? Laughing

Ez itten én voltam, vmiért kijelentkeztet a fórum Very Happy Még szokni köll Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pityke írta:
Idézet:
Olyan ez a fórum mint egy állami cég? A Webmester úr a puszipajtásokat ülteti vezet? pozíciókba? Very Happy Hová lesz így a szólásszabadság?

Kimoderáljalak, vazze? Laughing
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz, Viola!
Pityke

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

old school írta:
Erre a fórumra ugye lehet képeket is ívelni? Tecánál szkenneltünk néhányat és még tervezek. Nekem elég nehézkes felrakni, ha átküldöm Trifonnak vagy Violának, fel tudnák lökni?

Nem értem, az el?bb nem sikerült. Mrgpróbálom mégegyszer, elvileg így kellene, hogy megjelenítse a képet.

Voilá, megy, csak nem értem miért nem kicsinyíti kicsit le, vagy igazítja az oldal méretéhez. Mindegy ez legyen a legkevesebb. Confused
http://images.netbag.hu/20070522/12181464916.jpeg

A hozzászólást Viola összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Máj. 22, 2007 10:19-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
t2jani

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pityke írta:
Kenedi mint moderátor....." a gyereked temetésén mutogass!!!!!" Very Happy

Kíváncsi vagyok, h az én villámkarrieremhez mit fogsz szólni Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a fórum sokkal jobb mint az el?z?!!!
Vissza az elejére
Pityke

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi mint moderátor....." a gyereked temetésén mutogass!!!!!" Very Happy
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 8:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erre a fórumra ugye lehet képeket is ívelni? Tecánál szkenneltünk néhányat és még tervezek. Nekem elég nehézkes felrakni, ha átküldöm Trifonnak vagy Violának, fel tudnák lökni?
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 22, 2007 8:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Király Crying or Very sad

Kenedi írta:
"Triffa Ágnes személyében egy válogatott kapust igazolt a DVSC-Aquaticum n?ikézilabda-csapata. A háló?r a Vasas helyett igazolt a Debrecenbe. "

Egy rövidhír reggelre...

Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 21, 2007 3:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem nagyon komoly eza fórum!
Vissza az elejére
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 21, 2007 3:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hó, mekkora lángelme vagyok. Laughing Laughing Laughing Mostmár a sorrend is rendben van.
Vissza az elejére
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 21, 2007 3:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:
Mi a probléma? Smile

Na sokkot kapok ha nem megy az idézés....
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 21, 2007 3:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ajajjj... Ez csak valami rossz vicc? :D Kezdhetek félni, ha Kenedi lesz a Führer!

[img]http://images.netbag.hu/20070521/16012247669.jpeg[/img]

A hozzászólást Viola összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Máj. 22, 2007 11:13-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 05, 2007 10:40    Hozzászólás témája: minden egyéb Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden egyéb jöhet ide
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 100, 101, 102
102 / 102 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.