www.stormcorner.hu - Beszámolók - 2003-2004 - Előre FC Békéscsaba - Győri ETO FC, alsóházi rájátszás (2-0)

Előre FC Békéscsaba - Győri ETO FC, alsóházi rájátszás (2-0) (2004-05-19)

A Győr elleni meccsre már csak némi kilátástalan matematikai esélyünk maradt az osztályozó elkerülésére, így mindenki teljesen hangulattalanul jött ki a meccsre. Miután meccs előtti napon a Győr a Bayernnel mérkőzött, várható volt, hogy egy erőtlen ellenfelet könnyen meg tudunk verni...

Ezeknek köszönhetően nem alakult ki kb. a 60. percig semmilyen szurkolás, annak ellenére sem hogy több játékos is kiintett az első gól után, hogy pörögjünk mi is fel. A második félidő közepe táján futott csak be néhány "megalapozott hangulatú" Bad Boy, s az ő irányításukkal alakult ki némi szurkolás.

Győrből csak az U.CS.K. vezetője jött el, de az elmondások szerint kellemes estét töltött el néhány Stormcorneres társaságában.