www.stormcorner.hu - Beszámolók - 2003-2004 - Előre FC Békéscsaba - Pécsi MFC, alsóházi rájátszás (1-1)

Előre FC Békéscsaba - Pécsi MFC, alsóházi rájátszás (1-1) (2004-05-01)

A második villanyfényes hazai meccsünkre készülődtünk, s bizony mindenki győzelmet várt a csapattól. Ennek hatására a meccset kisebb-nagyobb szünetekkel, de végigszurkoltuk...

Csak Kerekes gólja után volt némi letargia, ami főként annak köszönhető, hogy megint egy igazi "Fekete Robis" gólt kaptunk. A második félidőben a pécsiek a tizenhatosunk környékén se jártak, ennek ellenére csak -egy picit vitatható- tizenegyesből tudtunk egyenlíteni.

A szurkolást ekkor jórészt a Stormcorner "kapatosabb" része vállalta, a Bad Boys kedvét valószínűleg a Győrből kapott rossz hírek vették el.

Pécsről egyébként hatan érkeztek, s még jó hogy lezárták biztonsági okokból a fél állóhelyet miattuk, mert azután hogy meccs előtt ingyen nekünk adták három megmaradt belépőjüket, s jó szurkolást kívántak nekünk, biztos betámadtak volna mindenkit... :)

A végeredmény 1-1 maradt, így négy pont hátrányba kerültünk a már nem osztályozós helyen lévő Győrrel szemben...