www.stormcorner.hu - Beszámolók - 2008-2009 - Békéscsabai Előre NKSE – Hódmezővásárhely (23:22), 1200 néző

Békéscsabai Előre NKSE – Hódmezővásárhely (23:22), 1200 néző (2008-09-05)

Az előzetes beharangozások jó csapatot ígértek, ezért a szokásosnál nagyobb várakozás előzte meg a szezon első meccsét. Az várható volt, hogy a vendégek létszáma nem fog rekordot dönteni, összesen lehettek harmincan, bár az aktív mag 15-20 fős volt. Egymást nem szidtuk, sőt akkor sem történt semmi amikor a benzinkúton találkoztunk velük, igaz jónéhány rendőr kísérte őket.

Ami minket illet, 70-80 ember volt az állón és kellemetlenségeink már a meccs előtt elkezdődtek. Végre van megint megafonunk, ezt be is engedték a rendezők, de pár perc múlva el akarták venni. Odáig azért nem jutottak, de a szurkolás igencsak megsínylette a megafon hiányát. Sőt felmerült, hogy hagyjuk az egészet a francba, szurkoljanak azok az öltönyös-nyakkendős fazonok, akik az idióta botokkal „tapsoltak", ráadásul még akkor is amikor a Vásárhely dobott gólt vagy elveszítettük a labdát. Jellemző, hogy a csapat akkor kapta össze magát és fordította meg az eredményt, amikor nem hangoskodtunk. Ilyenre nem először volt példa…

Büfé továbbra sincs, és olyanra sem gondolnak hogy a kánikulában kinyissák az állóhely mögötti kaput. Úgy tűnik, kezd elfajulni a helyzet, haladunk a műanyag nyugat-európai hangulat felé. Gyorsan meg kell állítani, mert rossz vége lesz!

A zavaró körülmények ellenére meccset kis szünettel de végig szurkoltuk (ahogy a vásárhelyiek is), bár részünkről lehetett volna sokkal jobb is…