Gyula – Békéscsaba 1912 Előre SE (1-6) (2008-03-08)

A első tavaszi meccs nem ígért könnyű találkozót, a nyári nyitómeccsen nem tudtunk gólt lőni a bajnokságban amúgy is jól szereplő gyulaiaknak, ráadásul Pozsi is hiányzott. Persze mindezekkel együtt is győzni mentünk.

A legrövidebb túránkat távolsági busszal és autókkal abszolváltuk, a társaság a Székely kocsmában gyülekezett és már ekkor igen jó hangulat volt, köszönhetően néhány feltűnően ittas embernek:)

A tavalyi szolnoki és a mostani túra alapján úgy tűnik, a tavaszi szezonnyitó nincs jó hatással a társaságra:) A csapnivaló időjárás miatt a fedett lelátó egyik szélére vonultunk, kb. 40 ember alkotta a tábort.

Az első félidőben még kereste önmagát a csapat, de egy kicsit szerencsés góllal sikerült egyenlíteni, a második félidőre pedig valóságos gólparádét hozott. Ennek, a fedett lelátónak no és Tecának köszönhetően kimondottan jó hangulat uralkodott. Lefújás után pacsi a csapattal, aztán folytatódott a kocsmázás.

Nagyon jó kis túra volt. A sok hülyeséget nem is lehet felsorolni, bánhatja aki kihagyta.