Előre FC Békéscsaba - Videoton (2-2) (2003-09-20)

A szokottnál kevesebb néző látogatott ki a Vidi ellen, talán sejtették hogy mi vár ránk… A vendégcsapatot úgy 35 szurkolója kísérte el vonattal. Valószínűleg az előttük elvonuló öregek idegesítették fel őket, mert kiszólogattak és köpködtek olyan emberekre akik hozzájuk se szóltak...

A meccs borzalmas volt, ezt is simán kellett volna hozni, ehelyett örülhettünk az iksznek. A Vidi gyakorlatilag két hibánkból lőtt két gólt, és feltűnően csak az eredményt akarták tartani. Nagyon idegesítő volt, hogy szinte minden csabai szabálytalanság után percekig fetrengtek a piros-kék futballisták. Jellemző, hogy a bíró 7 percet hosszabbított, de legalább kétszer ennyit kellett volna. Mindezek ellenére is a mi fiainkon múlt, hogy újabb két pontot veszítettünk.

A vendégcsapat sportszerűtlen viselkedése, no meg a helyzetek kimaradása a lelátó népét is kellően felpaprikázta úgyhogy elég ideges hangulatban ért véget a találkozó. A végén is volt némi szóváltás a vendégszurkolókkal, aztán mindenki ment a maga útjára…