Előre szurkolói foci (2005-07-30)

A tervezett 8 helyett végül 6 csapat jött össze a pokoli forróságban: a Bad Boys 2 csapattal, a kétegyházi Fősör, a Magyarock, a Csakapia és egy sokat mondó névvel a Maradék… Természetesen nem csak játékosok érkeztek mentek ki, így annyian összegyűltünk mint amennyien egy hazai MTK meccsen szoktak.

Az egyeztetés után óriási hőségben indult útjára a labda, két csoportban zajlottak a 2x10 perces meccsek. Az elődöntőkben a Csakapia némi meglepetésre kiverte a címvédő MagyaRock csapatát, a másik ágon a Fősör bánt el a Maradékkal. A harmadik helyért zajló meccsen a címvédő tette ugyanezt az alkalmi csapattal. A döntőt 1:1-es végeredménye után büntetőkkel nyerte az először induló Fősör csapata. Jövőre nem is hívjuk őket:)) Mire véget átöltöztek a csapatok, elkészült a marhapörkölt és megkezdődött a vízilabda vb-döntő. Ennek eredménye kissé visszavetette az amúgy jó hangulatot. A hőségben természetesen nagyon fogyott a hideg sör és a vendéglátók is kibírták ép idegekkel a nagy rohanást.