Előre 1912 SE Békéscsaba - Kiskunhalas (3-1) (2005-08-27)

A csoport egyik rangadójára került sor, az első hazai meccshez képest kevesebben, kb. 800-an lehettünk a Kórház utcában. A legsűrűbb természetesen a nagylelátó középső szektora volt. Érdekes volt megfigyelni, hogy talán a villanyfény hatására, de az ülőhely elég hézagos volt. A vendégcsapatot csak az ifistáik bíztatták.

Hazai oldalon ezúttal néhány drapi is kikerült a kerítésre. A sokáig lapos hangulat 70. perc környékén élénkült meg, talán a bíztatás hatására, de rögtön utána megszereztük a harmadik gólt. Innentől már kimondottan jó hangulatban telt a meccs, még ollézásra is futotta a végén.

Lefújás után némi kérlelés után a játékosok kijöttek egy pacsira. Úgy látszik, nincsenek hozzászokva, hogy a megfelelő hozzáállást (ererdménytől függetlenül) értékeli a publikum. 3 meccsből 3 győzelem, csak így tovább!