Előre FC Békéscsaba - Lombard FC Haladás (2-2) (2003-08-31)

Véget ért a nyár… méghozzá a Viharsarokhoz méltóan, meccs előtt egy jó kis záporral, ami miatt csúszott is néhány percet a kezdés. A mérkőzés elég idegesítő volt, simán kellett volna hozni ezt a meccset (is), így viszont két meccsből 6 pont helyett egyetlen egyet sikerült begyűjteni...

Pedig az ilyen csapatokat kéne megverni ha nem akarunk megint izgulni a szezon végén. A 4.500-as nézőszám elfogadhatónak mondható, a hangulat a szokásos. Vendégszurkolók: hatan ácsorogtak, majd a szünetben érkezett egy autós társaság. Utóbbiakkal még megittunk néhány sört. Elég jól éreztük magunkat, két Hali-szurkoló annyira, hogy még az éjszakát is itt töltötték…